kunna
24.10.11,12:38
Dobrý deň
Prosím vás ako sa mám objednať na artroskopiu. Spadol som z rebra a už tri týždňe ma bolí zápästie. U lekára som bol už 3krát. 2 krát som bol na rtg. Pri druhej návšteve mi vravel doktor že bude asi narazená chrupavka, lebo sa mi robil nejaký výčnelok na kosti. Vravím si super tak ma pošle na nejaké vyšetrenie kde mi to zistia. Ha ha dostal som sádrový obväz a hajde domov, nech sa prídem ukázať o týžden. Tak som dnes prišiel a ostal teda z priebehu kontroly poriadne zarazený.
Sadnem si ku doktorovy, doktor telefonuje z mobilu niekolko minút. Sestrčka mi dá dole sádrový obväz a doktorovy zase zvoní telefón. Sedím tam ako puk. Potom konečne kľud. Doktor ma zdrbe ma že som nedoniesol nález z vyšetrenia, ktoré som absolvoval u neho pred týždňom. (kurňa načo má ten počítač s kartotékou) Potom mi pošúchal mi zápästie. Spýtal sa ma len či môžem ruku zovrieť do pästi, nič iné či ma to ešte bolí atď .... naordinoval mi rehabilitáciu a poslal ma het. Tak som už doma strnulosť po sádrovom obväze pominula a zisťujem že ma to ešte stále dosť bolí (pichá) pri vytočení zápästia. Čítal som že artroskopia vie v takýchto prípadoch pomôcť. Ako sa mám na tú artroskopiu dostať to mám prosiť lekára aby ma tam poslal alebo ísť nekde do neštátneho zariadenia a objednat sa.
Som ešte mladý neviem ako to v zdravotníctve "chodí". Díky za rady
arizona
24.10.11,10:41
kunna
24.10.11,11:58
OO díky za rady.
Ak ma tam pošle doktor tak to je asi podstatne lacnejšie ak nie zadarmo, ako keď sa objednám sám nie?