8janca8
24.10.11,14:12
Chcem sa opytat ci mi nevie niekto pomoct,posielala som suhrny vykaz v termine kedy treba podla pokynov ako to malo ist a neprisla mi doteraz akceptacia o doruceni aj som volala na danovy urad ze oni to tam nemaju a ze ked to poslem znova tak bude pokuta dost velka za oneskorene odoslanie a tomu sa chcem vyhnut aj som pisala na technicku podporu ale povedali mi len ze mam si pozriet historiu dokumentocv ale ono to tam nie je a som si vedoma ze som to poslala spravne...
Economic
24.10.11,14:35
Máš ZEP ? Alebo posielaš dohodou ?
Ak máš ZEP, pozri si vľavo v úvode : schránka správ
Ak nemáš, odoslala si krycí list aj s SV v papieri ?
8janca8
24.10.11,16:16
co znamena ZEP?no v schranke spraw nemam nic ani v historii ale wiem ze som to odoslala nejaka chyba tam nastala ale na technickej podpore mi povedali kedze to neni v historii tak to nebolo uskutocnene takze mam smolu a neviem ako dokazem ze som to poslala ked sa to tam nikde neulozilo a ako platit za to ze ta stranka blbne a blbne viackrat tak za to mam platit tak to je uzasne.......
KEJKA
24.10.11,16:31
no máš smolu.....keby s mala problém a komunikáciu s centrom, tak ešte niečo obhájiš, ale takto - no naozaj smola.
Treba si hned po odoslaní pozrieť schránku, či to je poznamenané - máš poučenie do budúcnosti.
domenico.office
24.10.11,16:32
co znamena ZEP?no v schranke spraw nemam nic ani v historii ale wiem ze som to odoslala nejaka chyba tam nastala ale na technickej podpore mi povedali kedze to neni v historii tak to nebolo uskutocnene takze mam smolu a neviem ako dokazem ze som to poslala ked sa to tam nikde neulozilo a ako platit za to ze ta stranka blbne a blbne viackrat tak za to mam platit tak to je uzasne.......

Ak nevieš, čo je ZEP, asi nemáš ZEP (zaručený elektronický podpis). Že nemáš nič v schránke správ, tak podanie nie je uskutočnené a predpokladám podľa tvojho popisu, nepodala si ani krycie listy v určenej lehote. Ak nastala nejaká chyba, mala si si ju odfotiť, odpísať, tých chýb býva viacero. Ťažko teraz okolo toho niečo písať. Nechcem ťa sklamať, nemáš ako dokázať že si niečo podávala. Stránka síce blbla, ale existuje program s názvom eDane, prostredníctvom ktorého to fungovalo.
Economic
24.10.11,16:54
co znamena ZEP?no v schranke spraw nemam nic ani v historii ale wiem ze som to odoslala nejaka chyba tam nastala ale na technickej podpore mi povedali kedze to neni v historii tak to nebolo uskutocnene takze mam smolu a neviem ako dokazem ze som to poslala ked sa to tam nikde neulozilo a ako platit za to ze ta stranka blbne a blbne viackrat tak za to mam platit tak to je uzasne.......

ZEP = zaručený elektronický podpis

Takže predpokladám že si to posielala na základe dohody bez ZEP-u. Škoda, že si to neskontrolovala skôr. Ale jedna dobrá vec ma napadá. Krycí list si odoslala v zákonnej lehote ? Verím že áno, a verím že doporučene. To že nešla daňovácka stránka je jeden fakt, ale keď ti išlo vytlačiť krycí list a tento následne poslať, toto by ťa mohlo zachrániť.

Ktorým dňom si to odosielala elektronicky ? Kedy je piaty deň ? Ak by si to podávala 20. elektronicky, a zajtra krycí list, ktorý by si mala vytlačený, lehota by bola síce splnená, ale asi by nemali elektronické podanie. Fakt je to takto ťažko riešiť. Ale keďže im nešla stránka, fakt je ten, že dá sa to a bezproblémovo podať cez eDane, ako už bolo napísané.

Ja akonáhle zbadám, že sa stránka v bežný iný termín nespráva tak ako sa má, idem hneď robiť podanie cez eDane a nestresajem sa tým, že prečo to nejde... Pozichrovali si to tým, že eDane fungujú vždy, aj keď nejde stránka drsr.sk. Toľko aspoň pre budúcnosť.