ava
23.01.06,14:01
Kto mi prosím poradí!V decembri 2005 sme prvý krat vyviezli tovar do Čiech.Prosím ako mám postupovať pri vyplňovaní priznania DPH.V riadku 07 dám oslobodené od dane.Ale chcem vedieť,či musím vypočítať koeficient a tým prepočítať riadok 14-daň z tovarov a služieb v kúp.v tuzemsku/ :confused: :mee:
Prosííím, DPH sa blíži. Ďakujem, Ala
Zuzka
23.01.06,13:07
Vývoz tovaru nemá žiadny súvis s výpočtom koeficientu. Uvedieš v r. 07 v r. 05. Okrem daň. priznania DPH vyplníš a odovzdáš aj Súhrnný výkaz DPH.
ava
23.01.06,13:08
Ďakujem krásne
ava
24.01.06,08:03
Ja som sa zle spýtala. Ide mi aj o ročné zúčtovanie.Totiž, vlastníme budovu, kde máme nájomníkov aj neplátcov DPH, tak že musím počítať koeficient.Chcem len vedieť či potom dodanie tovaru do Polska z riadku 07 ide do ročného koeficientu. Ďakujem
liba2
24.01.06,11:31
Ja som sa zle spýtala. Ide mi aj o ročné zúčtovanie.Totiž, vlastníme budovu, kde máme nájomníkov aj neplátcov DPH, tak že musím počítať koeficient.Chcem len vedieť či potom dodanie tovaru do Polska z riadku 07 ide do ročného koeficientu. ĎakujemTu je niekoľko tém na prečítanie, nie každá je vhodná, ale otvor tie čo majú súvis s DPH.
O koeficientoch sme už všetko prebrali. :)

http://www.porada.sk/search.php?searchid=658475