rado3105
24.10.11,19:06
Uz sa zacina kampan za zlodeja a nepriatela americkeho ludu - Obamu, peniazkov sa mu nazbieralo dost, kedze ho supportuje cela americka zidovska komunita(a ta defakto rozhoduje o celej USA).
Clovek ktory by v USA mohol nieco zmenit je Ron Paul, lenze ten chce audit FEDu(sukromna organizacia na cele so zidmi a vlastnena zidmi). Vsetci co sa pokusili nejako zastavit, resp. znicit FED tak bol na nich spachany atentat(posledny kto sa o to pokusil bol Kennedy).
A ze FED je zodpovedny za vsetok tento bordel a problemy vo svete nemusim hovorit. To ze je to sukromna organizacia, neriadena statom ale nezavisla vie dnes uz vela ludi.

Takze dufam ze vyhra Ron Paul, ale Obama bude pretlaceny.

Dajte mi moznost tlacit a ovladat peniaze a nebude ma zaujimat kto tvori zakony: povedal Mayer Anselm Rothschild(majitelia najvacsich firiem na svete, vid: www.rothschild.info)
buchač
24.10.11,17:17
Uz sa zacina kampan za zlodeja a nepriatela americkeho ludu - Obamu, peniazkov sa mu nazbieralo dost, kedze ho supportuje cela americka zidovska komunita(a ta defakto rozhoduje o celej USA).
Clovek ktory by v USA mohol nieco zmenit je Ron Paul, lenze ten chce audit FEDu(sukromna organizacia na cele so zidmi a vlastnena zidmi). Vsetci co sa pokusili nejako zastavit, resp. znicit FED tak bol na nich spachany atentat(posledny kto sa o to pokusil bol Kennedy).
A ze FED je zodpovedny za vsetok tento bordel a problemy vo svete nemusim hovorit. To ze je to sukromna organizacia, neriadena statom ale nezavisla vie dnes uz vela ludi.

Takze dufam ze vyhra Ron Paul, ale Obama bude pretlaceny.

.......jáj ......už viem , prečo bojuješ proti židom a prečo si za Rona ....;):---:D

Radko ,veď Ty si neustále pod vplyvom marišky a pravdepodobne aj ružovušké spodné prádielko nosievaš ....:rolleyes:
...aj tangáče mávaš občas na sebe , alebo si odetý len v koži ...????? :rolleyes:

Ron ešte k tomu patrí aj k izolacionistom , což je v podstate totalitný režim ......:confused:
Zoltan Miklos
24.10.11,17:32
tiez som za Rona Paula, ale s tou politikou, co hlasa tiez mu dlhu zivotnost nedavam... ale mozno sa najde dost volicov, ktori po podrzia, takze mu drzim palce, .... aj za znacneho rizika, ze sa mi tu buchač tiez zacne vysmievat...
buchač
24.10.11,17:40
tiez som za Rona Paula, ale s tou politikou, co hlasa tiez mu dlhu zivotnost nedavam... ale mozno sa najde dost volicov, ktori po podrzia, takze mu drzim palce, .... aj za znacneho rizika, ze sa mi tu buchač tiez zacne vysmievat...

Zoli nehrozí .......neexistuje !!!!! ;)

Mne ide skôr o koncipovanie príspevku od rado3105 ....o tých židoch atď.....:eek::confused:
Podotýkam , že ja som katolík , respektíve mám aj tú svoju vieru ...

Politiku ako takú neriešim , tobôž nie v USA - aj keď táto veľmoc má najsilnejšie postavenie vo svetovej politike ...:rolleyes:
pepsikova
24.10.11,17:48
...ale však nechaj!..rado to určite vyrieši-aj prognózy, aj perspektívy, aj krízu...američania mu budú vďační:)..možno...(aj ničo lepšie opíše z netu)
video1983
24.10.11,18:02
rado ty si nejaky antisemita, uz minule prispevky som si vsimol, ako utocis na zidov, a teraz si tomu dal ceresnicku
srska
24.10.11,18:05
šak počkajme na jar88, ten mu to všeeetko pekne objasní. ozaj, kde sa ten chlapčisko zašíva? zachraňuje svet?:D
day
24.10.11,18:07
rado ty si nejaky antisemita, uz minule prispevky som si vsimol, ako utocis na zidov, a teraz si tomu dal ceresnicku plus paranoja
arizona
24.10.11,18:20
mimotemy Aj vam chyba tlacitko "zabavne" ?