deeda
25.10.11,09:50
Zdravím,
viete mi niekto poradiť osvedčeného opravára šijacích strojov ?
Konkrétne pre kufríkovú VERITASku a staršiu šliapaciu LADU.
Vďaka.
tiny77
12.02.12,15:14
Pred mnohymi rokmi (cca v 1999r) mi pomohol pan RSDr. Ernest Sankovský, Lomonosovova 2, Košice. t.č.: 0904628384
Žiaľ, neviem, či mu zdravíčko slúži a či sa tomu ešte venuje.
Ale po jeho údržbe šliape stroj ako švajčiarske hodinky dodnes! a tie ceny... ako v 70-tych rokoch... veľmi som s ním bola spokojná. skús zavolať.
buchač
12.02.12,15:22
Zdravím,
viete mi niekto poradiť osvedčeného opravára šijacích strojov ?
Konkrétne pre kufríkovú VERITASku a staršiu šliapaciu LADU.
Vďaka.
...na Poštovej ulici , smerom od AIDY do podchodu - na pravej strane , nedá sa prehliadnuť - v predajni galanterie je jeden starší pán , kufríkové hlavne opravuje .....vo výklade je položený nejaký ten stroj ako upútavka ...
Marína
12.02.12,15:49
Aj na Mäsiarskej 32 firma HBJO, 055/6227200, otvorené od 09,00 - 17,30 hod.
deeda
13.02.12,10:30
Ďakujem všetkým, dočkala som sa...
Vyskúšam postupne.
tiny77
14.02.12,16:54
ja ešte doplním - tento pán prišiel ku mne domov, vysvetlila som predtým do telefónu, v čom je problém, takže náhr. súčiastky doniesol a opravil stroj na mieste. a nevzal navyše ani korunu ani na "pivo". vraj aj benzín si v tej cene zaúčtoval!!! nepamätám si presne, ale bola to úplne smiešna suma, možno nejakých 123,50 Sk (ja som za tieto opravy čakala sumu od 500 hore). (zhorel mi ten čierny pedál a zlomilo sa v navijáku nejaké pierko, plus premastenie, prečistenie celého stroja + odborná inštruktáž, nakoľko nie som vyučená krajčírka)
tiny77
30.08.13,07:00
znovu sa mi pokazil iný šijací stroj, a skúsila som opäť kontaktovať pána RSDr. Sankovského. Doviezli sme mu kufríkový stroj domov. O hodinu bol stroj opravený (13eur), takto nefungoval ani keď bol nový (z Tesca kúpený darček)!!! Navyše, manžel ma prekvapil a o tri týždne mu pán dr. volal, že na jeho podnet zohnal kvalitný šijací stroj, skrinkový, starú veritasku. (On ich vykupuje, opravuje a ďalej ponúka, kto má záujem.) Ešte aj s náhradnými súčiastkami a návodom na použitie!! Doviezol mi ho až domov (skrinku vzal manžel, máme väčšie auto) a pán Sankovský nainštaloval celý stroj, opäť s odbornou inštruktážou. Odporúčam tohto jedinečného oprávara šijacích strojov!!!
Erika Borščová Varanaiová
13.08.15,12:51
tak volala som panovi Sankovskemu,neviem ci som dobre napisala meno,ale je ochotny a velmi mily pan.bohuzial uz sa odstavoval do gelnice,ale zajtra mi privezie sijaci stroj.:)
andrejtv
16.11.15,14:19
poznam len v trebisove,ak budes chciet,napis a dam ti kontakt