audi777
25.10.11,12:35
Dobry den chcel by som vas poziadat o radu, kupil som auto ktore som v hotovosti vyplatil a spysala sa riadne zmluva ze auto sa do 15 dni odhlasi na mna len s predavajucej strany je tam problem ze on mal na seba to auto len odhlasene a on si ho neprihlasil na seba vlasne si nesplnil povinost a predal ho mne a teras auto nechce namna prihlasit lebo tam ma pokutu na dopravnom za to ze si ho v lehote neprihlasil podal som aj tresne oznamenie a preslo uz 4 mesiace a stale nic bol som sa pitat u nas na urade a nikde nic nemaju ze to budu riesit tam v jeho mieste bydliska ja uz neviem dokedy mam cakat ze takyto ludia mozu aj exsistovat a nic stoho nemaju
buchač
25.10.11,10:49
Dobry den chcel by som vas poziadat o radu, kupil som auto ktore som v hotovosti vyplatil a spysala sa riadne zmluva ze auto sa do 15 dni odhlasi na mna len s predavajucej strany je tam problem ze on mal na seba to auto len odhlasene a on si ho neprihlasil na seba vlasne si nesplnil povinost a predal ho mne a teras auto nechce namna prihlasit lebo tam ma pokutu na dopravnom za to ze si ho v lehote neprihlasil podal som aj tresne oznamenie a preslo uz 4 mesiace a stale nic bol som sa pitat u nas na urade a nikde nic nemaju ze to budu riesit tam v jeho mieste bydliska ja uz neviem dokedy mam cakat ze takyto ludia mozu aj exsistovat a nic stoho nemaju

...to akože nič z toho nemajú .....???? :confused:

Ten Tvoj predajca predsa má aj svoje auto a aj Tvoje peniaze ..........či .....??? :rolleyes:...

...a radu ????...

Inak poviem ...

Toť nedávno som kupoval auto ...predajcu som poznal - poznám veľmi dobre ...
A vieš , ako sme biznis robili ???????
Obhliadku opomeniem .....ale zmluvy sa podpísali , peniaze na drevo a tak isto to bolo aj papiermi od auta ( techničák , kľúče , manuál , príslušenstvo.... ) - aj všetky náležitosti pre DI boli tak , ako sa patrí ...;)
audi777
25.10.11,11:37
Nie ja auto mam ale neni namna napisane a nemozem si ani poistku sam na seba uzavriet
bubkoch
25.10.11,11:46
Nie ja auto mam ale neni namna napisane a nemozem si ani poistku sam na seba uzavriet
tak aky mas problem ??? poistku je povinny platit ten na koho je auto prihlasene ... je v zaujme niekoho ineho dat veci do poriadku, nie v tvojom ...
Jozo troki Trokan
16.09.12,16:24
Audi777 chcel by som sa ta opytat alebo aj inych clenov mam presne taky isty problem ako Audi 777 kupil som auto a ten chalanisko mal na seba auto len odhlasene lenze uz somnu nekomunikuje sere nato ... Utorok idem podat trestne len ked pises ze si cakal 4 mesiace tak neviem ci sa to aj oplati dajte mi vediet prosim vas jako mam postupovat a na koho sa mam obratit dakujem velmi pekne.
misoft
16.09.12,17:35
Auto je u teba, ale nie je tvoje - máš trt makový.