tweedle
26.10.11,09:57
čo tak téma,kde by sme mohli milé dámy poohovárať svojich frajerov, priateľov, druhov, manželov,,,,

mám práve dozateplovali panelák a ostali na oknách ostali fľaky od všetkého možného, ja ako jemné žieňa :) som to nevládala drhnúť a tak som poprosila mojho milého nech mi s tým pomôže,,všetko bolo v poriadku išlo mu to jedna radosť až kým nešiel okolo sused, ktorý ho s úsmevom pozdravil,,,a bolo po umývaní,,on to robiť nebude, teraz sa mu celý barák bude smiať, že musí doma okná umývať" smiať sa či plakať ?!
aktaK
26.10.11,08:03
Našťastie môj manžel má veľké sebavedomie, jemu by to problém nerobilo a našťastie ani nerobí. V našej domácnosti okná umýva iba on, a veľmi precízne...
marjankaj
26.10.11,08:05
To je tvoja chyba.
Mala si suseda navštíviť a trochu ho zabaviť, aby sa nemotal pod oknami.:cool:
A všetci by ste boli spokojní:---:D Či.......:eek::rolleyes:
zk24
26.10.11,08:06
buchač
26.10.11,08:07
čo tak téma,kde by sme mohli milé dámy poohovárať svojich frajerov, priateľov, druhov, manželov,,,,

mám práve dozateplovali panelák a ostali na oknách ostali fľaky od všetkého možného, ja ako jemné žieňa :) som to nevládala drhnúť a tak som poprosila mojho milého nech mi s tým pomôže,,všetko bolo v poriadku išlo mu to jedna radosť až kým nešiel okolo sused, ktorý ho s úsmevom pozdravil,,,a bolo po umývaní,,on to robiť nebude, teraz sa mu celý barák bude smiať, že musí doma okná umývať" smiať sa či plakať ?!

...plač moja milá .....plač...;)....

Ale inak poviem...

Ako sa volá žena , ktorá :

- perie ...práčka
- žehlí ....žehlička
- atď ........

Ako sa volá muž , ktorý robí tieto činnosti :

....že " oné "( pííííp ) .......

Poviem aj inak ........sú činnosti , ktoré v pohode zvládam doma ( na tých 90% varím doma ja....a aj iné ) , no sú aj také , na ktoré sa ani nepozriem , radšej z domu vypadnem ....a umývanie okien medzi tieto patrí ....
tweedle
26.10.11,08:21
tan môj uvarí, povysáva, dokonca si aj košele žehlí len ho pri tom nesmie vidieť nikto z mužského pokolenia:) ach to ego :)
zk24
26.10.11,08:25
tan môj uvarí, povysáva, dokonca si aj košele žehlí len ho pri tom nesmie vidieť nikto z mužského pokolenia:) ach to ego :)

moj to spravi, a este sa tym aj pochvali... dolezite je ako to dokaze podat druhym ;) A vsetky zeny mi ho zavidia :D
Tweety
26.10.11,08:27
moj to spravi, a este sa tym aj pochvali... dolezite je ako to dokaze podat druhym ;) A vsetky zeny mi ho zavidia :D Tak bacha, aby ho niektorá nezlanárila k sebe.:---
tweedle
26.10.11,08:36
moj to spravi, a este sa tym aj pochvali... dolezite je ako to dokaze podat druhym ;) A vsetky zeny mi ho zavidia :D čo sa varenia týka tak to ho treba chváliť až do nesieb,,,ale takí sú všetci muži čo poznám,,,ale zas ho musím pochváliť, že čo sa múžských prác týka tak to je na jednotku,ale tiež treba chváliť,,,typický LEV :) :)
tweedle
26.10.11,08:38
cez leto sme mali oslava a kamarát mu povedal, že tak ako užasne griluje to ešte nezažil,,,to ste ho mali vidieť :) :)
zk24
26.10.11,08:40
čo sa varenia týka tak to ho treba chváliť až do nesieb,,,ale takí sú všetci muži čo poznám,,,ale zas ho musím pochváliť, že čo sa múžských prác týka tak to je na jednotku,ale tiež treba chváliť,,,typický LEV :) :)

Ja vždy pochvalim :) Ale pochvali aj on mna ked pekne upracem :) a ked chcem upratovat sama, tak ho poslem so psom von, nech mi nezavadzaju. vtedy sa vrati s kytickou vzdy, my sme este taki zalubeni :---
tweedle
26.10.11,08:46
mne minule povedal, že varím lepšie ako jeho mama, asi preto, že už nežije a nič mu od nej nehrozí :) a koľko že ste spolu? my 4 a pol roka, mesiac spolu bývame ale občas si pripadám ako po 20 ročnom manželstve :( ten môj má veru od romantika ďaleko
zk24
26.10.11,08:48
mne minule povedal, že varím lepšie ako jeho mama, asi preto, že už nežije a nič mu od nej nehrozí :) a koľko že ste spolu? my 4 a pol roka, mesiac spolu bývame ale občas si pripadám ako po 20 ročnom manželstve :( ten môj má veru od romantika ďaleko

6 rokov. Zijeme v spolocnej domacnosti 5 rokov. Doma som ja ten praktik a on ten romantik a snílek :)
leyre
26.10.11,08:55
mne minule povedal, že varím lepšie ako jeho mama, asi preto, že už nežije a nič mu od nej nehrozí :) a koľko že ste spolu? my 4 a pol roka, mesiac spolu bývame ale občas si pripadám ako po 20 ročnom manželstve :( ten môj má veru od romantika ďaleko

to nie si sama, so svojím manželom sme 14 rokov + dva, čo sa poznáme a náš vzťah dospel do štádia - rodičia detí a to je všetko. a to myslím doslovne. buď sme sa hádali a teraz sa rozprávame minimálne, len to, čo sa týka detí a chodu domácnosti. Ževraj stále vreštím - tak fajn. Len akosi zvažujem čo ďalej, či budem schopná zostať sama s tromi deťmi a vyjsť z môjho platu. Myslela som, že budem popri práci robiť účtovníctvo, ale zdá sa, že to nie je také jednoduché, lebo veľa vecí ešte neviem . No dúfam, že sa to všetko vyrieši. Len neviem ako. Sorry, za tento príspevok.
tweedle
26.10.11,08:56
protiklady sa priťahujú :) my občas čisté taliansko,,,ja býk on lev, takže je veselo, ale čo už keď sa ľúbime ako kone :)
arizona
26.10.11,08:57
Myslim, ze dnes nie je ziadna hanba,ak muz pomoze zene s domacimi pracami.

Ked mozu byt muzi na materskej dovolenke,preco by nemohli umyvat okna?

Ved aj zeny dnes vezmu do ruk kladivo,srobovak, ci vrtacku a opravia si same, co potrebuju.:---

Povedz tomu tvojmu,ako ho vsetky susedky vychalovali,akeho mas uzasneho muzicka ,ako ti ho zavidia...:D...mozno sa pred vianocami pusti aj sam do umyvania okien :D
tweedle
26.10.11,09:01
to nie si sama, so svojím manželom sme 14 rokov + dva, čo sa poznáme a náš vzťah dospel do štádia - rodičia detí a to je všetko. a to myslím doslovne. buď sme sa hádali a teraz sa rozprávame minimálne, len to, čo sa týka detí a chodu domácnosti. Ževraj stále vreštím - tak fajn. Len akosi zvažujem čo ďalej, či budem schopná zostať sama s tromi deťmi a vyjsť z môjho platu. Myslela som, že budem popri práci robiť účtovníctvo, ale zdá sa, že to nie je také jednoduché, lebo veľa vecí ešte neviem . No dúfam, že sa to všetko vyrieši. Len neviem ako. Sorry, za tento príspevok. radím ako mladá slobodná, ale skúste si sadnúť porozprávať ako ďalej, možno by prospelo niekam na víkend vypadnúť sami dvaja bez detí,,
tweedle
26.10.11,09:04
Ked mozu byt muzi na materskej dovolenke,preco by nemohli umyvat okna?

o tej materskej sníva už 2 roky, ako ja budem chodiť do roboty a on bude kočíkovať, už to majú s kamarátom naplánované ako budeme mať deti naraz,,,to som mu mala pripomenúť ked išiel na mňa zo ženskými prácami,,,
leyre
26.10.11,09:36
to akosi neide, nemám pocit, žeby mal záujem, buď je v práci, alebo u suseda. akosi za ten čas som si zvykla a už ma to až tak netrápi. sú samozrejme chvíle, kedy sa potrebujem vyrozprávať a poriadne vyplakať, ale to skôr súvisí s tým, že sa mi vymykajú z pod kontroly moje deti - 13 a 12 - puberta je téma na dlhé rozprávanie a to, ako na svoje deti musí prísť asi každý rodič sám. stále si hovorím a aj kámoškám, že za každým mrakom je schované slnko a to musí raz vyjsť. tak sa tým snažím riadiť. včera som si dobre poplakala a dnes mi je lepši. lebo viem, že nie som jediná a je veľmi veľa žien, čo majú oveľa väčšie problémy a žijú. a aj tak je to asi mimo tejto témy.
no veď sa aj píše v knihách, že ženy sú z Venuše a muži z Marsu - tak čo - musíme ísť ďalej a žiť a bojovať a chváliť a milovať v dobrom aj zlom. Krásny deň všetkým
tweedle
26.10.11,09:44
niekedy mám pocit že nie sú z Marsu, ale z inej galaxie,,,
ale vždy dobre padne keď sa máš komu vyžalovať, ponadávať si,,,držím ti palce, aby ti čo najskôr vyšlo to slnko a ty si sa mohla namiesto plaču smiať,,,