moninask
26.10.11,12:14
(Dnes mám veľa otázok :-) )

Ahojte, chcela by som sa spýtať ak je malý živnostník, ktorý nakupuje kopec výrobkov, ktoré následne aj montuje, t.j. ide o predaj materiál a služieb. Sú aj prípady kedy živnostník nakúpené výrobky predá bez montáže, t.j. ide o predaj tovaru .
zaujímalo by ma ako to bude so skladom? Viem že aj keď v skutočnosti sa tento tovar neskladuje, musí sa viesť skladová evidencia. Teda otázka je či stačí ak sa bude viesť skladová evidencia len na tovar, alebo je nutné viesť skladovú evidenciu aj pre nakúpený materiál, ktorý sa využíva vlastne na zhotovenie koncového diela.
Mohlo by byť v smernici uvedené, že tovar ide cez sklad a materiál priamo do spotreby?

Veľmi pekne ďakujem za rady!

M.
moninask
26.10.11,11:17
Ide o to, že napr. živnostník kúpi strešnú krytinu na základe objednávky od zákazníka - čiže príjem na skad od dodávateľa následne výdaj zo skladu zákazníkovi.
Druhý prípad živnostník kúpi strešnú krytinu na základne zmluvy o dielo so zákazníkom, presne ide o demontáž a montáž strešnej krytiny. Živnostník kúpi strešnú krytinu ako materiál pre budúce dielo. Prebehne výkon a vystaví sa preberací protokol.

V druhom prípade sa neeviduje na sklad, robím to správne??? Potrebujem prosím Vás poradiť, ďakujem!
moninask
27.10.11,06:01
Neviete mi poradiť? :-O
KEJKA
27.10.11,06:14
všetko ide cez sklad, alebo cez zásoby nedokončenej výroby alebo do nákladov na konkrétnu - evidovanú zákazku, čo je tiež forma skladovej karty.
Zita5
27.10.11,06:15
V každom prípade by som skladovú evidenciu viedla , či už v prvom prípade, alebo v druhom prípade. Je to prehľadné .Ja nevidím rozdiel, medzi objednávkou a zmluvou o dielo a nákupom krytiny .
V oboch prípadoch sa kupuje materiál. resp. tovar .

Dokonca mne je lepšie evidenciu viesť cez skladové karty ako napr. v určenej knihe(či písanke).Tieto údaje poslúžia napr. aj do budúcna, alebo keď sa k uvedenej zákazke vraciam späť, viem si všetko odkontrolovať,takže nemusím pracne vyhľadávať v dokladoch , koľko stála krytina na danú zákazku .Takto to mám všetko v skladovej evidencii.
moninask
27.10.11,06:21
No mne to príde niekedy zbytočné nakoľko tá krytina je objednaná presne pre zákazníka a vlastne uložím to na sklad a v ten istý deň to predám, ah. No ale budiš.

Môžem si v internej smernici stanoviť že do istej hodnoty vlastne pôjde materiál priamo do spotreby? Nakoľko šróby, klince na stavbu sa mi zdá už fakt moc evidovať ....
KEJKA
27.10.11,06:41
to môžeš, ale iné je účtovanie priamo do spotreby a iné je skladová evidencia...........
a krytina z tvojho príkladu nemusí ísť na kartu krytiny, ale na kartu zákazníka, kde si budeš evidovať napr. aj tie klince.
V prípade tejto činnosti odporúčam čo najpresnejšiu skladovú evidenciu.
Zita5
27.10.11,06:58
Zadávateľke sa to zdá zbytočné . Avšak ak si zoberiem , že podľa odpovede od Kejky , si mám vytvoriť kartu zákazníka asi v exceli, tak to kľudne v ALFE mám o dva kliky naviac , spravím príjemku pri nákupe a výdajku, ktorú spárujem s konkrétnym partnerom v ktorej si vyberiem všetok vydaný materiál na zákazku .A viem, ktorej vyfakturovanej služby sa tento výdaj týka .
So smernicou na klince súhlasím, ale keby som mala napr.stavebnú firmu ja a zamestnancov, tak sa eviduje každý kliniec .
Na Porade o evidencii skladového hospodárstva sú rôzne názory, tak preto rozhodnutie zostáva na každom z nás .
KEJKA
27.10.11,07:08
presne, súhlasím s Tebou. Skúsenosti s Alfou nemám.
Ale platí to, čo som napísala - pri skladovej evidencii netreba šetriť s námahou, nič nie je zbytočné.
Zopakujem
odporúčam čo najpresnejšiu skladovú evidenciu.
moninask
27.10.11,07:25
ďakujem za názory, idem sa do toho pustiť..
Ťažko sa opravuje po niekom kto neviedol ani knihu záväzkov :-/

Pekný deň všetkým