orriana
26.10.11,13:28
Neviem co mam robit. Mozte mi poradit? Byvam na Cypre. Pred domom mame verejnu cestu, ale pri verejnej ceste je posunuty nas plot, kvoli tomu aby sme tam mohli mat zaparkovane 3 auta. Takze to je nas pozemok. Mame k tomu aj zmluvu.
Pred dvoma tyzdnami sa tam nastahovala nova susedka. Pekne som jej povedala aby auto preparkovala. Ano preparkovala ho, ale ako som odisla z domu, tak bolo auto na mojom mieste zaparkovane zasa.
Ked sa to stalo 2x, zasa som za nou isla, a povedala jej ze to je nas pozemok. Isla za nou aj majitelka domu so zmluvou, ale susedka povedala ze zmluvu nechce vidiet.
Ked na nasom pozemku zaparkovala dalsi den (pri tom jej parkovacie miesto pod domom je prazdne-ale asi nevei cuvat) tak som na nu strasne kricala, aj pred jej rodicmi. Rodicia boli mili, a slubili mi ze tam uz parkovat nebude. Ale zasa a zasa to iste.
Namontovali sme tam stlpiky (zatial iba dve) ale ona aj tak neodisla z nasho pozemku, a parkuje tak, ze si auto troku posunie, a tym padom zasa nemam parkovacie miesto ja. Moj priatel na nu vcera zasa krical, ale ona neche a nechce odist. A doslova povedala ze ked chcete vojnu, tak ju mate.
Ked dnes prichadzala domov, tak majitelka nasho domu sa tam postavila....a povedala susede ze tam moze zaparkovat len cez jej mrtvolu. a susedka jej povedlaa aby si zavrela hubu. ( a pri tom majitelka k nej bola zo zaciatku dobra..a chcela sa s nou udobrit, doniesla jej aj kosik pre psa, ktory suseda o dva dni vyhodila na nasu ulicu)
....
volali sme aj na policiu uz 2x, ale nikto nevie prist, lebo ze tam maju vela nehod.
Ja by som jej urcite poskriabala auto, ale potom poskriabe ona moje. Takze ked mi niekto vie poradit co s nou mam robit, budem velmi vdacna. Asi je normalna ked ma vodicak, ale spravanim vyzera ako retardovana.
ivka70
26.10.11,11:39
Nuz, neviem ako na Cypre, ale ak mi na oznacenom sukromnom pozemku bude niekto parkovat svojim autom, zavolam odtahovku a dam mu ho odtiahnut.
orriana
26.10.11,11:40
Ja by som ju dala hned odtiahnut, ale majitelka bytu chce byt "mila" tak asi budem musiet este troku pockat
ivka70
26.10.11,11:43
Podstatne je, mat jasne oznacene, ze ide o sukromny pozemok, aby sa nemohla vyhovarat, ze o tom "nevedela".
srska
26.10.11,11:46
buchač
26.10.11,20:41
...." obetuj " na nejaký čas svoje auto a zaparkuj tak ,že jej zablokuješvýjazd z parkoviska ...
pepsikova
26.10.11,20:47
Ja by som ju dala hned odtiahnut, ale majitelka bytu chce byt "mila" tak asi budem musiet este troku pockat..

..no ak chceš byť milá, neviem, čo od nás chceš..ja by som jej urobila defekt...raz...dva razy...a bola by som milá...
arizona
26.10.11,20:59
Ja by som ju dala hned odtiahnut, ale majitelka bytu chce byt "mila" tak asi budem musiet este troku pockat
Byt mila k cloveku ktory nerespektuje pravidla a zakony? To nejde dokopy!

Ked mas oznaceny pozemok ako sukromny,prip. vodica o tom informujes,ze si neprajes,aby na tvojom pozemku parkoval, tak na to je predsa policia,alebo odtahovka,aby riesila ...

ked par krat zavolas odtahovku a nespratna vodicka ju bude musiet zacvakat, snad pochopi...neviem,aku radu ocakavas :rolleyes:
Stanislav 1975
26.10.11,21:00
a na cypre vlastne majú odťahovky, či ako?:D
arizona
26.10.11,21:14
a na cypre vlastne majú odťahovky, či ako?:D
netusim :D
poznam troch ludi,co na Cypre zili a pracovali,skusim zistit,chi...

Ale pocula som, ako tam stavaju cesty....cudujem sa, ze tam jazdia auta :D:---