Galka26
27.10.11,18:57
Dobrý večer.

Vedeli by ste mi niekto, prosím, poradiť, ako dostanem databázu kontaktov, ktorú som si vytvorila v Access, do Outlooku?
Z Outlooku do Accessu je to jednoduché, je tam na to jedno klikátko, ktorým sa to dá bez problémov urobiť, ale naopak to neviem.

Ďakujem za odpovede.

G.
Galka26
27.10.11,17:01
Dobrý večer.

Vedeli by ste mi niekto, prosím, poradiť, ako dostanem databázu kontaktov, ktorú som si vytvorila v Access, do Outlooku?
Z Outlooku do Accessu je to jednoduché, je tam na to jedno klikátko, ktorým sa to dá bez problémov urobiť, ale naopak to neviem.

Ďakujem za odpovede.

G.

Resp. jednotlivo, každý jeden kontakt by som tam aj vedela uložiť, ale celú databázu naraz? Dá sa to nejako?
Galka26
27.10.11,17:18
Nuž, riešim, riešim a došla som na jednu vec. Mám office 2007, čo zn., že aj Outlook aj Access aj všetko ostatné. To je jasné. Vie mi ale potom niekto vysvetliť, prečo môžem do Outlooku 2007 importovať dáta len z Accessu 2003 a nižšie?? Tomu fakt nerozumiem. Akoby ten Outlook 2007 ani nerozoznával vlastného brata, navyše rovesníka. Môžem každý jeden kontakt prácne uložiť do Outlooku, ale to je dosť "o hubu". Asi si nepomôžem :(
Galka26
28.10.11,08:47
Včera sa mi to podarilo, krásne som naimportovala databázu z Access do Outlooku, prostredníctvom Excelu, ale dnes mi pri tom istom postupe vypisuje chybu. Dúfam, že som správne pripojila prílohu. Vie mi niekto poradiť?