velika1
27.10.11,21:07
Vedel by mi niekto poradiť ako postupovať a čo potrebujem...chcela by som začať s pečením čajov, balením a následne predaj, všetko doma....Ďakujem za každú radu:)
Gina Er
27.10.11,19:10
najprv sa opýtaj na hygiene.......ale dopredu Ti vravím,že Ti to nepovolia,prípadne budú mať také požiadavky,že bude nemožné ich splniť.na Slovensku sa proste nedá podnikať doma v potravinárstve....
velika1
28.10.11,06:54
hmmm...to je blbé...to asi skor len tak doma robiť a predávať si to na nejakých akciách alebo po známych:(
sasenkak
28.10.11,07:04
Ja by som to hned nevzdavala,ved kolke pekarky-cukrarky pecu doma.Sice urcite je potrebna samostatna miestnost urcena len na pecenie,ale v rodinnom dome to myslim nie je problem.
velika1
28.10.11,09:41
to hej, nevzdam to, je to dobry napad, viem to, na SK pokial viem to nikto nerobi, len v CZ a snazia sa sem s tym dostat....zatial byvame v byte, ale uz sa domcek stavia, tak si tam nieco vykuzlim:))) ale urcite skusim na hygiene sa popytat, som zvedava, co mi povedia....
Dáša_
28.10.11,09:48
Ja by som to hned nevzdavala,ved kolke pekarky-cukrarky pecu doma.Sice urcite je potrebna samostatna miestnost urcena len na pecenie,ale v rodinnom dome to myslim nie je problem.

som presvedčená, že 90% cukrárok robí bez živnosti. Okrem iného aj kvôli nemožnosti splniť hygienické štandardy. A ak majú živnosť, tak na iné veci a nie na pečenie.