Beginner1
29.10.11,01:20
Dobrý deň,

rád by som sa opýtal v prípade ak zaškrtnem súhlasím s podmienkami na webových stránkach a v podmienkach je,že budem musieť urobiť to a to a ja som si to neprečítal a zaškrtol som to.Je to právne akceptovateľné nedal som tam podpis ani nič ... ?

Pekný večer prajem.
arizona
29.10.11,05:06
Vzdy je lepsie precitat,co odklikavas.


Spozorniet treba hlavne pri strankach,kde udavas svoju adresu,o podvodoch su na nete stovky prispevkov
http://www.google.sk/search?q=60+eurove+faktury&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&client=firefox-a&rlz=1R1GGHP_sk___SK432
Beginner1
29.10.11,08:19
Moja otázka bola iná a doplním ju.Budem musieť to zaplatiť?A keby bolo v podmienkach v prípade,že máte osobný automobil budete musieť nám ho poskytnúť a človek si to neprečíta tak to akože je právne uznateľné a človek príde o automobil?To bolo samozrejme len príklad ...
Gina Er
29.10.11,08:30
zadaj otázku konkrétne a zrozumiteľne
Beginner1
29.10.11,10:27
To si robíte zo mňa srandu?

Otázka č.1

rád by som sa opýtal v prípade ak zaškrtnem súhlasím s podmienkami na webových stránkach a v podmienkach je,že budem musieť urobiť to a to a ja som si to neprečítal a zaškrtol som to.Je to právne akceptovateľné nedal som tam podpis ani nič ... ?

Otázka č.2

Budem musieť to zaplatiť?A keby bolo v podmienkach v prípade,že máte osobný automobil budete musieť nám ho poskytnúť a človek si to neprečíta tak to akože je právne uznateľné a človek príde o automobil?To bolo samozrejme len príklad
arizona
29.10.11,10:43
Nerobime si srandu,len tvoja otazka je velmi obsirna, takze aj odpovede budu take...

Ten suhlas s podmienkami je vlastne zmluva dvoch stran.Tym ze suhlasis s podmienkami uzatvaras zmluvu.
To, ze si si neprecitala, co podpisujes je tvoja chyba...

V prvom prispevku som ti pridala link,kde teraz ludia vyhladavaju pomoc a rady co maju robit,lebo tiez "len" klikli na suhlas s podmienkami...
camozzi
29.10.11,10:55