junior32
29.10.11,19:11
Dobrý deň, dostal nápad na vylepšenie jedného domáceho spotrebiču a chcel by som sa spýtať ako z toho vyťažiť maximum. Svoj nápad by som chcel ponúknuť firmám (aby to odkúpili jednorázovo alebo aby som mal nárok na určité percentá zo zisku), ktoré sa výrobou toho zariadenia zaoberajú ale neviem ako na to za kým mám ísť najskôr, či potrebujem aspoň nákres nejaký alebo to stačí len opísať na papieri. <br><br>Ďakujem za prípadné rady a myslite pri tom aj na seba uľahčí to život aj vám :-)
Indeed
29.10.11,17:25
? ? ? ? ?
junior32
29.10.11,17:28
cemu na tom nerozumis ?
Indeed
29.10.11,18:16
tomu <, br& gt, či ako to tam je
junior32
29.10.11,18:35
vsimaj si ostatne a ne nejake nezmyselne znaky
buchač
29.10.11,19:05
Dobrý deň, dostal nápad na vylepšenie jedného domáceho spotrebiču a chcel by som sa spýtať ako z toho vyťažiť maximum. Svoj nápad by som chcel ponúknuť firmám (aby to odkúpili jednorázovo alebo aby som mal nárok na určité percentá zo zisku), ktoré sa výrobou toho zariadenia zaoberajú ale neviem ako na to za kým mám ísť najskôr, či potrebujem aspoň nákres nejaký alebo to stačí len opísať na papieri. <br><br>Ďakujem za prípadné rady a myslite pri tom aj na seba uľahčí to život aj vám :-)
...a Ty čo myslíš ????....

...čo asi budeš potrebovať ????

...alebo za kým ísť ....?????
junior32
29.10.11,19:26
no ved myslim ze nakres minimalne a budem muset ist za pravnikom a s nim sa asi bavit o tom a s kazdym komu to prezradim musim vopred spisat dohodu o mlcani ci nieco take ale chcel som to tak troska zhrnut vsetky kroky od niekoho kto to uz robil