derek191919
30.10.11,11:52
Dobrý den,
idem robit internetovú stránku pre určite urady po celom Slovensku. Je to moja vlastna iniciativa, čiže tie urady ma to neoprávnili robiť a ani mi za to nezaplatili, je to moja vlastna vola urobit ich, pretože ich originalne stranky obsahujú malo informácií a sú veľmi chaotické.
Moja otázka znie, či je legálne aby som si spravil vlastné stranky určitého úradu?
blavaciko
30.10.11,14:55
podla mna fanweb urcite mozes urobit... ak si si isty ze ti za to nezaplatia....
derek191919
30.10.11,15:05
nezaplatia a ani to nemam v umysle predať. A nevadí ze to bude pre úrad? Bude obsahovať aj niektoré informácie, ktoré sú na samotnej stránke úradu, len na mojej stranke to bude prehľadnejšie a navyše doplnene o dalšie informacie. Názov webu bude napr. www.uradhygienylevice.sk , no a bude obsahovat informacie, ktore su na stranke Uradu verejneho zdravotnictva v leviciach, môže sa to?
avalik
30.10.11,15:17
mal by si tam mat uvedene na vzdy viditelnom mieste, ze to nie je oficialna stranka danej institucie ... a uvadzat zdroje jednotlivych, tebou zverejnenych informacii ... otazka je, ako to bude s aktualnostou, tebou zverejnenych info