Junk
30.10.11,19:25
Prosim o pomoc pri urceni firmy, resp. znacky odevu, kt mam uz asi 8rokov.

Bohuzial poznam/mam len logo./vid priloha/

Stitok s popisom je uz vyblednuty.

Jedna sa o ripstopovu bundu s vlozenou mikinou.
Bundu som kupil v Liptovskom Mikulasi vo vypredaji v jednom obchode, kt uz neexistuje.

Nemozem najst ziadnu firmu, kt by mohlo patrit dane logo...
Usudzujem, ze v logu su bielo-zltepismena "B." "J." a mozno "O".

Privital by som, keby niekto spoznal danu znacku, resp, ich www stranku.

Dakujem za pomoc.
Junk
05.11.11,17:51
Nikdo nic?
bupi
05.11.11,21:26
Skus pridat foto celej bundy, mozno niekto spozna, ze ma rovnaku, vacsinou si logo nikto nevsima.
Junk
27.11.11,06:08
Ta bunda nema nejake specificke vonkajsie znaky. Len, ze je vyrobena z ripstop materialu a ma spevnene laktove rukavy. Vrecka su na standardnych miestach a toto logo je len na lavej strane. /Vyhovuje mi, ze nie su na nej ziadne zbytocne cacky-macky... :)
misoft
27.11.11,19:46
Pochybujem, že to bude originál. Skôr by som sa priklonil k domnienke, že je to čínsky fake - v takom prípade aj logo bude skomolené, prípadne vymyslené. Na tvojom mieste by som si nad tým hlavu nelámal.
Junk
11.12.11,18:12
2 misoft:
No ta bunda mi sluzi uz skoro 10 rokov, :) ... chcel som si vsak zohnat novu od tej firmy :( .... a inak nevyzera ako cinsky "fake", je naozaj kvalitna a dobre sita.....
misoft
11.12.11,18:14
No v tom prípade
No ta bunda mi sluzi uz skoro 10 rokov,.... je už ťažko "dohľadať" podľa loga výrobcu - ten už dávno nemusí existovať.
sebera
12.12.11,19:45
Kľudne môže byť aj čínska. Nie všetko čínske je nekvalitné. Ja som si pred 11 rokmi kúpil nohavice, topánky a športovú mikinu v čínskom obchode. Mikina je stále v dobrom stave, topánky vzdržali asi sezónu(neviem presne) a nohavice som nosil 5 rokov.