evel
31.10.11,11:37
ahojte,
som vysoka 180 cm, a priatela mam len o trosku vyssieho. Preto nechcem nosit vysoke podpatky (mimochodom, aj tak sa mi v tom zle chodi), max. 5-6 cm. Chcem vsak drzat s modou, a mam velmi rada eleganciu - pekne lodicky, pekne sandalky, nehovoriac o cizmach. Lenze vsetky su bud len s vysokanskymi podpatkami alebo ziadnymi - vid teraz moderne baleriny a zabky, gumaky a tie otrasne kozusinove a semisove bagandze,ktorym hovoria cizmy. Nic ine v obchodoch neviem najst... Uz som posunula aj cenovu hranicu, ktoru som schopna za jeden par topanok dat, len aby som si nieco kupila...
Mate niekto podobne skusenosti? Mate nejaky oblubeny obchod, kde si vzdy vyberiete? Mimochodom - mam topanky č. 41-42, s cim tiez byva problem...
Dakujem.
Indeed
31.10.11,18:01
Tak tu je každá rada drahá...
lujza.j
31.10.11,19:11
výšku od partnera by som neriešila:) neviem odkiaľ si, ja by som možno skúsila kuknúť, mimo SR. ČR,PL,HU,At mám pocit, že mimo SR je výber lepší vo všetkom. tu som sa napr. stretla s tým, že v mesiaci máj už moje číslo z letných šľapiek nemali a pani povedala že už letný tovar nedostanú:eek:
veronikasad
31.10.11,19:29
gardenia
31.10.11,20:25
Ja tiež nosím topánky 42, neunúvam sa chodiť po obchodoch, aj tak nič nenájdem v tejto veľkosti. Objednávam z www.halens.sk alebo ešte z www.klingel.sk. Klingel je lepší, lebo udáva aj šírku F,G,H. Len nedávno som pozerala, bolo z čoho vybrať. Príde ti dobierka, vyskúšaš, ak nie sú dobré vrátiš, je to bez rizika. Držím ti palce.
evel
02.11.11,08:33
Ja tiež nosím topánky 42, neunúvam sa chodiť po obchodoch, aj tak nič nenájdem v tejto veľkosti. Objednávam z www.halens.sk (http://www.halens.sk) alebo ešte z www.klingel.sk (http://www.klingel.sk). Klingel je lepší, lebo udáva aj šírku F,G,H. Len nedávno som pozerala, bolo z čoho vybrať. Príde ti dobierka, vyskúšaš, ak nie sú dobré vrátiš, je to bez rizika. Držím ti palce.

dakujem za rady, ale nie je to celkom bez rizika... za kazde vyskusanie tym padom zaplatis takemr 10 eur na postovnom? to je dost, nie? nehovoriac o tych predrazenych cenach aj na halens, aj klingel aj nadmerka... to si mozte dovolit lodicky za 50 eur? a cizmy za 100??? ale aj tak dakujem..
gardenia
02.11.11,13:45
Pri vrátení tovaru som platila poštovné cca 2 eurá. Mne to takto vyhovuje, veď nekupujem až tak často.