xylola
31.10.11,16:52
Dobrý deň,
napriek tomu, že nie sme SVB, ale fungujeme pod správcom – s.r.o., vybrala som túto rubriku, lebo mi príde najbližšie k mojej otázke.

Nedávno sme na domovej schôdzi zrušili doterajšiu firmu – živnostníka, ktorý nám upratoval a schválili sme si na upratovanie pani z domu. Týmto sme ušetrili významnú finančnú čiastku.
Avšak problém nastal, keď sme požiadali správcu, aby s touto pani uzavrel dohodu.
Správca nám tvrdí, že k dohodnutej sume je oprávnený faktúrovať nám 10% ziskovú prirážku, pričom sa odvoláva na ich cenník: „Poplatky za sprostredkovanie výkonu prác v rámci dohôd o vykonaní prác v zmysle Zákonníka práce – ostatný výkon prác na základe rozhodnutia vlastníkov. Za sprostredkovanie uvedených prác sa poplatok za náklady uplatňuje účtovaním ekonomickej marže vo výške 10%. Pozn: Ekonomická marža sa vypočítava zo súčtu oprávnených nákladov na činnosť, t.j. brutto odmeny, odvodov do Sociálnej poisťovne a iných oprávnených nákladov.“
Okrem toho, túto celkovú sumu (odmena za upratovanie plus 10% zisková prirážka) je vraj správca povinný zaťažiť 20% DPH vzhľadom na to, že náš správca je platcom DPH.

S týmto postupom správcu však vôbec nie sme stotožnení, ani čo sa týka 10% ziskovej prirážky, ani čo sa týka 20% DPH.

10% zisková prirážka – tvrdíme, že správca nemá nárok na túto prirážku vzhľadom na to, že
1) v cenníku správcu je uvedené „ostatný výkon prác“ – tento pojem nie je ďalej bližšie špecifikovaný. Avšak doslovne „zabezpečovať poskytovanie upratovania spol. priestorov“ má správca definované už v Zmluve o výkone správy v sekcii Práva a povinnosti správcu a za túto službu už má dohodnutú odmenu za správu v rámci mesačnej odmeny za výkon správy.
2) pani na upratovanie sme „zohnali“ my sami – zástupcovia vlastníkov a správca sa na ňom nepodieľal, takže si nemyslíme, že mu prináleží „poplatok za sprostredkovanie výkonu prác“.
3) nesúhlasíme s tým, že oprávnenými nákladmi na činnosť správcu je brutto odmena dohodára a odvody do Soc. poisťovne. Oba tieto náklady sú nákladmi nás – vlastníkov. Pani na upratovanie platíme dohodnutú odmenu navýšenú o odvody do Sociálnej poisťovne priamo v rámci mesačných zálohových platieb.

20% DPH – tvrdíme, že dohodu uzavrel správca v našom mene (síce v úvode Zamestnávateľ je uvedený správca, ale v texte dohody sa píše, že ju „správca uzatvára v mene vlastníkov bytov... na základe výberoveho konania v súlade s uznesením vlastníkov podľa zápisnice...“).
Zároveň správca realizuje službu na náš účet – my, vlastníci, platíme nielen dohodnutú sumu, ale aj odvody do Sociálnej poisťovne v rámci predpisu mesačných zálohových platieb.
Preto si myslíme, že by sa mal uplatniť §22 ods.3 zákona o DPH: Do základu dane sa nezahŕňajú výdavky platené v mene a na účet majiteľov bytov („prechodné položky“).
Podľa nášho názoru ide o špekulatívne správanie správcu – správca má v predmete činnosti poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb a vystavuje nám faktúry v ich mene. Pričom je to nelogické, lebo firma „náš správca xxx, s.r.o.“ nebola ani účastníkom výberového konania na upratovanie, takže ho už vôbec nemohla vyhrať a preto by nám nemali faktúrovať upratovanie spol. priestorov v ich mene ako firma so všetkým, čo k tomu patrí (zisková prirážka + DPH).

Zaujímal by ma názor ostatných na náš problém.

Vopred ďakujem.
Zitulda
08.11.11,10:45
POSÚVAM.
buchač
08.11.11,10:55
...nemám pri sebe podklady , nakoľko nie som doma ...

Naša domovníčka - upratovačka ma zmluvu ( viď hore - Správca v mene vlastníkov ....) na určitú sumu , ktorá sa odvíja od počtu členov v domácnosti vlastníka bytu .............ale sumu si fakt nepamätám ...
Dotyčná si chodí každý mesiac po peniaze - odmenu za vykonané práce do pokladne , bez tých všeliakých odvodov ...
Tak isto ako aj ja - zástupca vlastníkov , tiež mám cash a o zvyšok sa nestarám , nakoľko suma je pod tým limitom , kde nie je nutnosť ani len dane platiť ....nieto ešte aj odvody ....

Ale hento hore ????....to je jasné špekulanstvo ...
verkaz
08.11.11,20:14
Čo je to za správca, veď mu platíte za správu bytov a aj za upratovanie platíte Vy. Pravdepodobne mu firma, ktorá upratovala doteraz dávala nejaké provízie a teraz by o ne prišli, tak to riešia týmto spôsobom.
Správca môže konať len tak, ako ste si dohodli v zmluve o správe.
sito
08.11.11,21:39
Pouvažujte o ponuke pre správcu. Nebude mať starosti so ziskovou prirážkou ani s DPH.

182/1993, § 8a, odsek 6

(6) Zmluva o výkone správy sa uzatvára so správcom písomne na neurčitý čas. Vlastníci bytov a nebytových priestorov v dome môžu vypovedať zmluvu o výkone správy len na základe rozhodnutia podľa § 14. Výpovedná lehota je tri mesiace , ak sa zmluvné strany v zmluve o výkone správy nedohodnú inak. Výpovedná lehota začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede.

Keď ste si dokázali nájsť upratovačku, prečo by ste nedokázali odpratať nevyhovujúceho správcu a nájsť takého, ktorý vás nebude zdierať. Prípadne SVB, založiť.
xylola
11.11.11,12:30
Ďakujem veľmi pekne za reakcie.
Ani nechcite vedieť, ako reagovala riaditeľka Správcu, keď sme boli na osobnom stretnutí a debatovali sme o tejto téme. Keď som jej povedala, že ich nekompromisný postoj môže viesť k zmene Správcu - lebo to bude určite prvá reakcia ľudí na domovej schôdzi, keď ich budem informovať o tom, prečo platíme o 30% viac za upratovanie, ako sme si odsúhlasili - tak mi povedala:" Tak tomu sa musím zasmiať, ak má byť toto pre vás dôvodom na zmenu správcu..." Proste, nebolo s ňou ani reči, ani pohnúť doľava, ani doprava...
V tomto štádiu to skúsime riešiť tak, že zistíme, či máme pravdu my alebo riaditeľka. Napísali sme list na Dozornú radu Správcu a požiadali sme o informáciu ohľadom DPH v prípade konania v mene a na účet zákazníka Daňové riaditeľstvo.
Dúfam, že sa ukáže nezmyselnosť jej požiadavky...
Ak budú trvať na svojom postoji, určite budeme iniciovať zmenu správcu, pretože riaditeľka sa nám "vyhráža" 10% ziskovou prirážkou a 20% DPH aj pre dohodu ohľadom zimnej údržby (taktiež človek z nášho domu), a dokonca aj na zmluvy so zástupcami vlastníkov. Čiže v konečnom dôsledku ide o dosť veľkú čiastu "vyhodenú do luftu".
sito
11.11.11,22:08
No, nejaká čiastka to musí byť, ktorá nebude vyhodené do luftu za čistenie spoločných priestorov, ak to niekto robí za všetkých. Ale je aj možnosť, svoje, sami, všetci, aj tak sa dá, ako Vám potom budú účtovať DPH a ziskovú prirážku, nevystrie, neporazí pani riaditeľku? Ak áno, bude to jej posledný úsmev.

Váš postup je správny. Preveriť si svoje práva, možnosti, zvážiť a rozhodnúť sa v prospech seba, vlastníkov, nie správcu!

Neviem? Kúpim si mäso, spravím grécku omáčku, talianske špagety a španielske vtáčky. Doma! Keby som v hotely, hneď by DPH chceli. Aj tringelt, nie mali.

Len v tejto finančnej kríze, či aj na domácnosť neuvalia DPH za mäso, plus príspevok na Grékov, Talianov, Španielov? :);)
pju
11.03.13,13:20
Dobrý deň xylola.


Ako Ste dopadli s tou 20% DPH.
Mám podobný problém.

odpoveď som tu zatiaľ nenašiel

ďakujem
blahobytak
22.03.13,11:37
správca ak ma oprávnenie v živnosti upratovanie ,spraví dohodu o pracovnej činnosti , a následne re fakturuje domu priame náklady na mzdu,odvody ..., žiadnu DPH si neuplatňuje . A 10% ziskovú prirážku, ak ju nemáte odsúhlasenú v ZOVS , alebo na schôdzi tak si ju nemôže inkasovať .
duves
09.07.15,11:09
Oprášim túto tému. Najnovšie to legislatíva upravuje tak, že spravca je povinný do toho zaúčtovať aj DPH. Neviete niekto k tomu niečo bližšie?
mackoivan
18.07.15,07:03
tým správcom sa bačuje keď v košiari sa ovečky odvážia len bľačať jedna na druhú-