Beska
31.10.11,19:01
Ahojte, v byte mi lietajú malé mušky. Neviem zistiť, odkiaľ sa stále berú. Poraďte, ako sa ich zbavím?
Indeed
31.10.11,18:07
Možu to byť tzv.vínne mušky, ktoré priťahuje ovocie a všetko kyslé.

Skontroluj či sa niečo také v Tvojej kuchyni nenachádza a ked to odstrániš zmiznú aj mušky.
Gapo
31.10.11,18:08
Mušky v byte sú buď octomilky alebo podobné potvory zo zeminy kvetín.
truch
31.10.11,18:12
V prvom rade pozri všetky kvetináče, ak nenájdeš , potom špajzu. Ja mám doma taký spray a keď zbadám mušky, postriekam ich a mám pokoj, účinkuje výborne.
ja.nus.ka34
31.10.11,18:57
no sú to určite octomilky,alebo také podobné potvorky...my sme mali ich inváziu doma minulý týždeň,zrazu sme ich mali na všetkých oknách...a v byte ovocie žiadne,ani nič kyslé...musí to súvisieť nejak s počasím,stalo sa nám to už aj asi pred dvoma rokmi...stačí dať do nejakej misky(ja dávam do misky z ramy) ocot a pár kvapiek jari na riad...na vrch som dala foliu a spravila som tam zopár dierok...dnu sa dostanú,ale von cestu už nenájdu...takúto pascu som dala na každé okno...tak ti prajem úspešný lov :-)
lujza.j
31.10.11,19:03
adi11
31.10.11,19:11
..ked su to musky lietajuce okolo kvetin, tak tych som sa zbavila mydlovou vodou..
no a naposledy sme asi z kauflandu doniesli s ovocim take male muchy, dva dni som behala z handrou a zabijala..nakoniec som vsetko vyumyvala octovou vodou a dala som do misiek klinceky a skoricu a to ich odpudilo a zmyzli..
Beska
01.11.11,18:52
Ďakujem za rady, idem skúšať. Verím, že budem úspešná.