rado3105
01.11.11,10:25
Slovensko prispeje Grécku sumou 100 000 000 000 eur co ked si vydelime cenou bytu v Bratislave(100 000eur) tak dostavame hodnotu 1 000 000. Tolko bytov davame Grekom za to ze im sa nechce pracovat a ze my sme v europskej unii.
Preco tieto byty nedala vlada nam?
Ivane01
01.11.11,09:35
kúp si novú kalkulačku !!!
mr2
01.11.11,10:07
je to 100 000 bytov kazdopadne je to sranda.. slovak sa nikdy stazovat nebude tak preco nie :) teda bude, pri pive v krcme...
BIZAL
01.11.11,10:42
fakt milujem, ked niekto povie, ze sa im nechce robit. taku hlupost si moze dovolit vyslovit len podlikatel, ktory maka 24/7. oni boli len prvi a my budeme v rovnakej sracke uz coskoro. to nie su greci, ale ich politika, preco stale o ich narode??? ja som nepracujuceho greka nevidela. a dovolim si povedat, ze najvacsi lenivci su slovaci. aspon sa tak javia po statoch, po ktorych sa pohybuju
rado3105
01.11.11,18:13
To si este asi nestretla v zahranici poliaka alebo cecha. Marne sa nehovori: dejte mi lidi ja to udelam. Samozrejme ze za to greci nemozu, tie peniaze pojdu aj tak cez banky a neviem ake nastrcene organizacie par zlodejom v EU, USA(ako ukazal nedavny audit FEDu). Greci su len obetou tejto doby. A presne takto mozeme lahko skoncit aj my. Dufam ze to referendum im prejde a vystupia z EU. Horsie uz byt nemoze a isto nie pre nich. Toto cele bolo len divadielko na okradnutie ludi aby to vyzeralo nevinne.

PS: je to 1 000 000, riadne si to prerataj.
rado3105
02.11.11,07:36
Dozvedel som sa ze protesty v Grecku nie su proti privatizacii... ale proti dalsim pozickam od EU. Greci chcu vystupit z EU. A teraz vidime ako to vsetko zabarvuju media, cela EU. Je to spinavost. Fakt demokracia.
http://pospolitost.wordpress.com/2011/07/02/greci-v-rukach-uzernikov/
pepsikova
02.11.11,08:08
...rado, ty si nedáš pokoj...čo by sa ti páčilo?..štvať ľudí tu?...porada nie je politické fórum...keby si dával argumenty a návrhy zo svojej hlavy, nič proti, ale takto?..však zober megafon a šup sa na námestie a vlastné myšlienky so sebou..no..
BIZAL
02.11.11,08:11
Pred tyzdnom sme tu mali jedneho Greka...samozrejme, ze Greci nechcu byt v EU a a ni nikdy nechceli. (To len nasa vacsina hlupakov tam chcela ist. Nevideli nasledky.) Nezabudajme, ze sa bavime o troch ludoch tam hore. Ten Grek mi povedal, ze nikto nevie, co ludia chcu, my len vieme, co chcu ti hore...cize zbytocne sa tu bavime o ludoch, narodoch, lenivosti...., pretoze by sme len babky a mozeme cakat, resp. neriesit. A nech mi nikto nehovori, ze "chod volit, to je jedine, co mozes spravit, ze sa tym da nieco dokazat", tak nech mi nehovori, ze ked niekto niekomu prilozi pistol ku hlave, ze moj hlas tak akurat tomu moze pomoct...A samozrejme, ze spravy sa nepozerajuuuuuuuu, su za nimi korporacie, ktore chcu aby ste si myslieli to, co chcu oni. Vyhodit TV, zacat strikovat.
Adiks
02.11.11,08:26
fakt milujem, ked niekto povie, ze sa im nechce robit. taku hlupost si moze dovolit vyslovit len podlikatel, ktory maka 24/7. oni boli len prvi a my budeme v rovnakej sracke uz coskoro. to nie su greci, ale ich politika, preco stale o ich narode??? ja som nepracujuceho greka nevidela. a dovolim si povedat, ze najvacsi lenivci su slovaci. aspon sa tak javia po statoch, po ktorych sa pohybuju Každý, kto neoprávnene nadáva na vlastný národ je idiot. Nie sme o nič lenivejší ako iné národy Európy.
BIZAL
02.11.11,08:32
Každý, kto neoprávnene nadáva na vlastný národ je idiot. Nie sme o nič lenivejší ako iné národy Európy.

krasa