Kvet82
01.11.11,18:27
Dobrý večer. CHcem sa opýtať, či už niekto dopĺňal podnikateľký plán. Dostala som dotáciu na "vedenie účtovníctva. V podnikateľskom pláne som mala uvedené, že dotáciu použijem aj na poplatky sociálnej poisťovni. Keďže mi nevyšlo po roku platiť, požiadala som, či môžem použiť peniaze na niečo iné. Zistila som, že môžem, ale len v rámci účtovníctva. Keďže už tam mám zahrnutý PC, tlačiareň, kancel. stoličku, poličky, stôl, musí to byť niečo iné. A tu je môj problém, neviem načo ich môžem ešte použiť. Suma je okolo 1000€. A k podnikateľskému plánu mám doložiť aj list, kde mám požiadať o doplnenie.Opravu a doplnenie podnikateľského zámeru mám ešte tento týždeň odniesť na úrad práce. Za pomoc vopred ĎAKUJEM
Sarlotka
01.11.11,17:37
mna napada este licenciu na úctovny program, odvody na zdravotne poistenie, kancelárske potreby, tonery aj ked toto asi nebude spolu za 1000 eur
IvetaH
01.11.11,17:39
A čo literatúra, vzdelávanie.
Kvet82
01.11.11,17:55
Na zdravotnú poisťovňu som už peniažky rozpísala, aj nákup literatúry.
marosc
01.11.11,18:08
Nemám skúsenosti s pripojením dokumentu do diskusie. Pošlite mi vašu mailovú adresu na ing.martin@cangar.sk a pošlem Vám priložiť usmernenie MPSVaR o oprávnenosti výdavkov, možno tam niečo nájdete.
peterknazeje
01.11.11,18:12
A čo literatúra, vzdelávanie.
- aj predplatne Draka,
- a dobru stolicku, kedze vacsinu casu budete sediet pri pocitaci,