mikes333
02.11.11,07:59
Dobry den , mam 3 otazky a to : 1, ked si chcem rozsirit zivnost musim ist na zivnostensky v mieste trvaleho pobytu ?
2, da sa rozsirit aj niak cez net a zaplatit na ucet? 3, prave som zistil ze svoj podnikatelsky ucet som nenahlasil na danovom urade ... zivnost mam 9 mesiacov.. ake sankcie mi hrozia? :/

dakujem za odpovede.
mikes333
02.11.11,07:15
na tretiu otazku uz som nasiel odpoved tak ak mozte na tie prve dve dakujem Vam.
Economic
02.11.11,12:24
Dobry den , mam 3 otazky a to : 1, ked si chcem rozsirit zivnost musim ist na zivnostensky v mieste trvaleho pobytu ?
2, da sa rozsirit aj niak cez net a zaplatit na ucet? 3, prave som zistil ze svoj podnikatelsky ucet som nenahlasil na danovom urade ... zivnost mam 9 mesiacov.. ake sankcie mi hrozia? :/

dakujem za odpovede.

1. áno
2. zatiaľ nie
3. nehrozia, ale nahlás
blavaciko
02.11.11,13:43
rozsirenie cez net... mno, stiahni si z netu ziadost, vypln a posli postou, priamo do obalky priloz kolok... aspon mne to panie z Bratislavskeho JKM takto splnili a pridali mi zivnosti, mal som mensi problemik, tak mi mila teta zavolala a po telefone sme doriesili co bolo treba... ale osobne som tam nebol...

len priloz kolok do obalky...
Economic
02.11.11,15:49
Podľa mňa to, že si z NET-u vytlačí potrebný formulár nie je elektronické podanie žiadosti.
Ja si pod elektronickým podaním predstavujem niečo úplné iné. :) Určite ale nie ani zaslanie žiadosti poštou.
blavaciko
02.11.11,15:55
jasne ze to nie je plnohodnotne elektronicke vybavenie, no pokial je problemom to, ze sa nemoze osobne dostavit na urad, staci to...
Economic
02.11.11,15:58
jasne ze to nie je plnohodnotne elektronicke vybavenie, no pokial je problemom to, ze sa nemoze osobne dostavit na urad, staci to...

Samozrejme, dá sa to aj takto urobiť. A môžu mu hotové Osvedčenie aj zaslať na uvedenú adresu poštou. keď sa chce, všetko sa dá.