Washix
02.11.11,10:43
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné organizovať podujatia so zameraním na IT(napr. LAN párty a pod.) na živnosť. A ak áno aký typ živnosti je na to potrebný a nejaké ďalšie podrobnosti ak niekto vie. Ďakujem.
Economic
02.11.11,11:18
Mňa napadá toto : Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí ale dala by som tam aj : Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Washix
02.11.11,17:28
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí je jedna samostatná činnosť? A aký typ živnosti to presne je?
avalik
02.11.11,17:40
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí je jedna samostatná činnosť? A aký typ živnosti to presne je?

voľná živnosť

http://www.minv.sk/?zivnostenske-podnikanie&subor=40259
Washix
02.11.11,17:46
Veľmi pekne ďakujem.
začínajúca
03.11.11,07:20
Mám vysokú školu, otec má s.r.o a chcem, aby ma zamestnal. Musím byť živnostníčka/ voľná živnosť - prednášková činnosť, vzdelávacia oblasť/ a on si musí rozšíriť oblasť podnikania?
zk24
03.11.11,07:51
Mám vysokú školu, otec má s.r.o a chcem, aby ma zamestnal. Musím byť živnostníčka/ voľná živnosť - prednášková činnosť, vzdelávacia oblasť/ a on si musí rozšíriť oblasť podnikania?

Na to aby Vás zamestnal nepotrebujete živnosť, ale pracovnú zmluvu. Možno trošku viac informácii by to chcelo.... čo by ste pre neho robila a v čom podniká on?