katuliK1986
02.11.11,13:18
Dobrý deň,

chcela by som sa spytat na takyto pripad - spolocnost chce svojim zamestnancom nakupit jednorazovy vstup na masaz - taketo vydavky by som chcela hradit zo socialneho fondu. Ale, co ak chce spolocnost zakupit tuto masaz aj pre dve kolegyne, ktore robia pre spolocnost na fakturu - teda v podstate nie su zamestnankynami, ale iba dodavatelmi. dat do do sluzieb ako nedanovy naklad?? co s tym??
+ poukazky na masaz chce dat aj brigadnickam - ako to zauctovat? to by sa uz dalo zo socialneho fondu?

velmi pekne dakujem a prajem pekny den :-)
katuliK1986
02.11.11,12:48
neviete poradit? :-(
Tweety
02.11.11,12:50
Dobrý deň,

chcela by som sa spytat na takyto pripad - spolocnost chce svojim zamestnancom nakupit jednorazovy vstup na masaz - taketo vydavky by som chcela hradit zo socialneho fondu. ÁNo, ale u zamestnancov zdaniť. Ale, co ak chce spolocnost zakupit tuto masaz aj pre dve kolegyne, ktore robia pre spolocnost na fakturu - teda v podstate nie su zamestnankynami, ale iba dodavatelmi. dat do do sluzieb ako nedanovy naklad?? co s tym?? 513AE.
+ poukazky na masaz chce dat aj brigadnickam - ako to zauctovat? Ak to máte takto ošetrené v IS o použív. SF, tak áno, 472 a rovnako zdaniť. to by sa uz dalo zo socialneho fondu?

velmi pekne dakujem a prajem pekny den :-)
V texte.
katuliK1986
02.11.11,12:54
ďakujem veľmi pekne. A náhodou nevznika mi nejaka ohlasovacia povinnost pri tych dodavateloch?
Tweety
02.11.11,15:07
ďakujem veľmi pekne. A náhodou nevznika mi nejaka ohlasovacia povinnost pri tych dodavateloch? Akú konkrétne máš na mysli?