Darča 2
03.11.11,11:25
Ahojte,
som na PN regres. Zavinila som nehodu pri ktorej som sa zranila iba ja. Mám nárok na PN? Môže mi SP dať k úhrade vyplatené peniaze a dať k úhrade náklady spojené s liečením?
Ďakujem
vankusik29
03.11.11,10:56
Jasne ze mas narok na PN. Mas narok lezat v nemocnici, mas narok na vysetrenia, mas narok na peniaze aj zo zivotnej poistky a vsetko ako normalne ked si na PN. Drevorubac ked si odsekne ruku tiez ma narok na PN, nemyslis? Neviem kde si prisla k takej pochybnosti aka vyplyva z tvojej otazky. Dokonca keby si zranila ostatnych tvoja zakonna poistka ktyje naklady na ich liecbu.
misomiso
03.11.11,10:59
Neviam o aku nehodu ide, ci o dopravnu, ale poistovna moze ziadat naklady za liecenie v pripade soferovania v podnapitom stave.
Darča 2
03.11.11,16:13
Ide o dopravnú nehodu.Narazil do mňa kamión ja som mu nedala prednosť a zranila som sa len ja.Som na PN už 2. mesiac a dnes mi chirurg povedal, že nemám dlho maródiť lebo ako vinník nehody si musím hradiť všetky náklady na liečbu ja. Bola som z toho samozrejme šokovaná.
Ďakujem za pomoc
Mila123
03.11.11,16:17
Ide o dopravnú nehodu.Narazil do mňa kamión ja som mu nedala prednosť a zranila som sa len ja.Som na PN už 2. mesiac a dnes mi chirurg povedal, že nemám dlho maródiť lebo ako vinník nehody si musím hradiť všetky náklady na liečbu ja. Bola som z toho samozrejme šokovaná.
Ďakujem za pomoc
skús sa informovať vo svojej ZP, ale to sa mi akosi nezdá, aby mal chirurg pravdu.......alebo tu platí, že Ševče, drž se svého kopyta......????!!!!
misoft
03.11.11,16:21
Chirurg len kecá! Čo sa týka liečenia - je odborník on, čo sa týka preplácania, je tam "odborníkom" poisťovňa.
misomiso
03.11.11,16:52
Ja to vidim skor na taky zovialny zart - akoze sa mas ponahlat s uzdravenim. Ake ked deti strasia, ze ked nebudu dobre, pride po nich cert...:)
Tamila
03.11.11,17:46
Neviem, ako to chodí s regresom, ale aj keby ti niečo prišlo platiť, tak si myslím, že by to malo ísť z tvojej zákonnej poistky, skús sa poinformovať v poisťovni, kde máš poistku.
Darča 2
04.11.11,10:43
Neviem odkiaľ môj chirurg nabral túto informáciu, ale fakt ma to šokovalo lebo mám 3 deti a hypotéku na dom. V SP mi dnes povedali, že mi nehrozí žiadne krátenie nemocenskej dávky ani úhrada niečoho, dokonca ak by som mala alkohol v krvi tak by som dostala o 1/2 menej peňazí ale predsa dostala. V prípade,že vinníkom by bola osoba ktorá mi spôsobila zranenie -šofér kamiónu, požadovala by SP preplatenie nákladov na moju PN od neho. Tak by to malo byť v poriadku.
Mila123
04.11.11,10:52
Neviem odkiaľ môj chirurg nabral túto informáciu, ale fakt ma to šokovalo lebo mám 3 deti a hypotéku na dom. V SP mi dnes povedali, že mi nehrozí žiadne krátenie nemocenskej dávky ani úhrada niečoho, dokonca ak by som mala alkohol v krvi tak by som dostala o 1/2 menej peňazí ale predsa dostala. V prípade,že vinníkom by bola osoba ktorá mi spôsobila zranenie -šofér kamiónu, požadovala by SP preplatenie nákladov na moju PN od neho. Tak by to malo byť v poriadku.
veď ti to od včera vysvetľujeme.....pre istotu si zavolaj ZP, na infolinku , tá vypláca dotyčného lekára za ošetrenia .....