szivics
03.11.11,16:03
Ahojte,
som tu nováčik, no už asi dva dni čítam príspevky ohľadom smerníc v JÚ, veľa vzorov je v PÚ, ale čo sa týka JÚ , tak som vlastne nič nenašla. Mám problém so smernicou zaoberajúcou sa majetkom a zásobami + účtovanie do spotreby. Má niekto nejaký vzor? :confused:

Niečo som vykúzlila, no nemám sa na koho obrátiť, kto by sa na to pozrel a schválil to :-) Ak má niekto čas a chuť budem vďačná! :)

L.
Monika Kováčová
08.11.11,15:06
no prilož, pozrieme
szivics
09.11.11,07:48
priložila som to do zadania témy. ďakujem za ochodu ;-)
začiatky sú pre mňa ťažké, som rada, že je táto stránka plná super ľudí, ochotných pomáhať
szivics
10.11.11,08:44
26 videní a nikto sa nevyjadrí :-/
ego.mc
11.11.11,14:49
Myslím si, že môže byť. Ja by som to dal až od bodu 4.7. :)
Zita5
11.11.11,15:04
Chýba mi v úvode obchodný názov firmy so všetkými údajmi .Pozerám stavebný materiál .....no ak zhotovujete na zákazku , tak evidenciu materiálu by som predsa len doporučila robiť , bez rozdielu či sa jedná o FA alebo blok z RP .Bloky RP do 300 euro je široký pojem(10 takýchto blokov je kopec materiálu ) ...ak je materiál zakúpený na zhotovenie zákazky .....no neviem snáď sa vyjadria aj ostatní

P.S. Úvod som prečiarkla, lebo až teraz som si všimla, že to je časť 2.smernice, ta predpokladám, že prvá strana tie údaje obsahuje .