zuzi1
03.11.11,19:38
Ahojte poraďáci,

kde na Slovensku zoženiem spoločenské šaty pre tehotné? Nechcem žiadne linky na www stránky, pretože šaty musím vidieť a samozrejme musím si ich aj vyskúšať. Zabudla som ešte na jednu dôležitú vec - potrebujem ich zohnať do 11.11. 2011. Čím viac obchodov na Slovensku mi napíšete, tým budem vďačnejšia.
bupi
03.11.11,19:16
Asi ta nepotesim, ale kamaratka si kupila na svatbu bratovi saty z Polska. Museli jej ich objednat niekde z Ameriky. Boli velmi pekne, ale stali nieco okolo 6 tis.
Mas na to malo casu, jedine, kde podla mna budes moct vybrat si, je pozicovna spolocenskych a svadobnych siat.
lujza.j
03.11.11,20:02
Ahojte poraďáci,

kde na Slovensku zoženiem spoločenské šaty pre tehotné? Nechcem žiadne linky na www stránky, pretože šaty musím vidieť a samozrejme musím si ich aj vyskúšať. Zabudla som ešte na jednu dôležitú vec - potrebujem ich zohnať do 11.11. 2011. Čím viac obchodov na Slovensku mi napíšete, tým budem vďačnejšia.

mimotemy prepáč a čo vlastne chceš? obchody majú bežne www stránky. a inak kde si "bola do teraz" ? ked ti je zrazu tak naponáhlo :confused: čo tak si to vyboogliť ?
ingak
03.11.11,20:22
Spolocenske saty v tehotenstve, hlavne v pokrocilom, je skutocne problem. Problem aj s beznym slusnym oblecenim do prace, co som mala ja skusenost. Keby si mala viac casu mohla si skusit sikovnu krajcirku. Teraz uz je ale neskoro. Skus si vyskusat vacsie cisla siat, predstavujem si, ze riasene pod prsiami, by ta neobmedzovali na brusku.
zuzi1
04.11.11,19:06
Ingak, ďakujem za milú odpoveď a radu. Dnes som sa vybrala na nákupy do susedného mesta a o tehotenských spoločenských šatách ani nepočuli. No riadila som sa aj tvojou radou a skúšala som si väčšie čísla šiat. Na moju veľkú radosť mi asi z 10 modelov 1 sadli. Sú pod prsiami nariasené po šírke na brušku. Dobre tvarujú postavu, robia krásne bruško a vôbec nerozširujú. Ináč som mala v zálohe aj krajčírku (ak by som šaty do nedele nezohnala, ušila by mi ich ona).

Odkaz pre lujzu.j: Doteraz som si nič nekupovala, lebo som nevedela, ako sa "rozrastiem", iba som sledovala internetové stránky. Hoci máš pod menom titul poraďák, mne tvoja arogantná odpoveď nijako neporadila. Vďaka za to, že si mi svojou odpoveďou pripomenula existenciu arogantných ľudí, presne takých aká si bola aj ty v odpovedi na moju otázku.