osky
03.11.11,21:31
ahojte.
v poslednom case sa velmi vela hovori o tom ze sa blizi k nam 12.planeta.doteraz mi boli zname len 2 mena,dnes sa mi dostala do ruk knizka a tam je nazov Herkolubus.je to ta ista planeta?
knizku som si nekupila,pozrela som si len par citatov.
co o tom vieme a ake fakty mame......?na nete je toho dost,ale kde je pravda?
najhorsie na tom vsetkom je,ze ja uz velmi davno som si vsimla,ze ked je tma,jedna hviezda ziari neobvykle jasno,silno,nezapada vobec do kontextu ostatnych hviezd.vidavam ju aj vo Viedni,kde je vsetko osvetlene a ine hviezdy nevidno a dnes som na slovensku a videla som ju tiez.netvrdim ze to je ta planeta,ale mata ma to a stale viac nad tym premyslam.....
zo zaciatku som si myslela ze to je lietadlo,ale teraz viem ze je to nieco ine/je to stale na rovnakom mieste a silne to ziari.vsimli ste si to aj vy?
alabut
04.11.11,01:22
Jupiter.
alabut
04.11.11,15:07
Mozes zobrat od mangela trieder, ak buides mat stastie a dobre pocasie, uvidis aj jeho styri mesiace.
marjankaj
04.11.11,15:39
Proroctví jihoamerického Indiána o obrovské planetě, která se nezadržitelně přibližuje k naší galaxii, přičemž už dlouho negativně ovlivňuje život na naší planetě ... a v nepříliš vzdálené budoucnosti má - podle této vize - celou naši civilizaci zahubit a zničit veškerý život na Zemi !

No neviem, čo si predstavuješ pod obrovskou planétou. Ak by bola väčšia ako Jupiter, tak pri určitej hmotnosti by prišlo k jadrovej reakcii a bola by z nej hviezda.
A približuje sa k našej galaxii a práve naša zem je schopná ju pritiahnuť?:eek:
Aj hmlovina v Androméde sa k nám približuje veľkou rýchlosťou a to potom budú väčšie fukoty. To nie je iba jedna planéta.
alabut
06.11.11,08:56
Po polnoci vidiet nad vychodnym obzorom Mars, na juhu ziari Sirius, tuto noc bolo krasne vidiet tri zo styroch emsiacov Jupitera. Herkolubus je reklamna somarina - test ludstva na blbost.
SamuelSK
06.11.11,09:06
A približuje sa k našej galaxii a práve naša zem je schopná ju pritiahnuť?:eek:


Zemska gravitacia siaha az po samotny "koniec" vesmiru ;)
Ale prakticky nie, nedokaze.. (nemala by)

Tieto planetky a planety a 2012ky su blbosti, podla mna maju za ciel len jednu jedinu vec - vyvolat

STRACH

... Tak isto ako priblizne 150x za poslednych tisic rokov..

Strachom sa masa ovlada extremne jednoducho (psychologicky si ani neviete predstsavit, je to jednoduchsie ako zobrat cukrik dietatu).

Dam vam otazku, "Preco kazdy koniec sveta ma prist do 2-3 rokov ? "

To ze sa Majsky kalendar konci, co to znamena? Vieme? Nevieme? Co sa stane 31.12 23:59:59,999 ? explozia? no hej, ale maximalne tak strngnutim poharika..

Viac ako Niburu sa bojim politikov, ze znicia Zem.

Alebo proste ludi, co hadzu odpadky do prirody sa tiez bojim.

O Mesiaci vieme viac nez o zemi pod nasimi nohami. Klasicka ludska povaha :)

Som trochu vyznavac SHTF (Shit Hit The Fan) a som trochu pripraveny na prakticky cokolvek (okrem nuklearnej vojny, musim nakupit tabletky proti radiacii a postavit bunker, no najskor musim kupit pozemok, ideane v horach vzhladom na povahu radioaktivnych castic atd atd).. Ale to ze existuje Nibiru, je mi jedno :) respektive nech si existuje, a nech aj pride a nech aj vyhladi ludstvo do posledneho jedinca (vratane mna).

Lebo myslim si, ze ludia si nic ine aj tak nezasluzia. ;)
(jedna rychla smrt planetou Nibiru, ci cimkolvek by bolo miernejsie ako tisicrocne drancovanie a zabijanie zvierat PRE ZABAVU)

Na kazdeho raz dojde. A basta! :D

(PS: To slovo STRACH tam hore, cervenym, pekne to skoci do oka, vsak? Uz zacinate chapat podstatu strachu?)
marjankaj
06.11.11,09:16
(PS: To slovo STRACH tam hore, cervenym, pekne to skoci do oka, vsak? Uz zacinate chapat podstatu strachu?)

To bola otázka pre mňa?:confused:
A čo je to ten strach?:rolleyes:
Slayer666
06.11.11,09:29
Ja len pripominam, ze uz tu davno mala byt tretia svetova, ako to predpovedala Baba Vanga. Tak rovnako prejde aj ten rok 2012 aj ten Pimpiru ci co.
alabut
06.11.11,14:01
Strach je startovacou branou mnohych psychosomatickych chorob, najma rakoviny. Doktori sa potesia. :-)
Eulalia
06.11.11,14:11
Ak to niekoho serizózne zaujíma, treba si prečítať knihy Zecharia Sitchina. Je jeden z mála odborníkov, ktorí ovládajú klinové písmo starovekých národov a venuje sa štúdiu týchto textov.
Gapo
06.11.11,15:14
Aj Venuša je taká potvora, že si len žiari aj keď iné hviezdy nevidno,akože večernica.:cool:
Že sa končí kalendár Mayov v r.2012,no buď mu došiel ingust, alebo ho zjedol nejaký tvor, no a čo keď bol vedátor taký starý, že ho už nebavilo vypisovať a jednoducho si umrel. Čo treba, polovicu ľudstva vystreliť do vesmíru aby tu bol na zemi pokoj a každý by sa zaoberal prácou a starosťami ako prežiť a nie aký salón pre miláčkov je lepší. Aj Starom Ríme nevedeli co "roupama" ako hovoria bratia Česi a ako dopadli, tak to bude aj včul, keď sa nepolepšíme.:confused:
Slayer666
06.11.11,15:37
Ak to niekoho serizózne zaujíma, treba si prečítať knihy Zecharia Sitchina. Je jeden z mála odborníkov, ktorí ovládajú klinové písmo starovekých národov a venuje sa štúdiu týchto textov.

Jeden z mala odbornikov na klinove pismo? No neviem. Ja som pocul, ze ostatni odbornici s jeho vykladom textov moc nesuhlasili.
Gina Er
06.11.11,15:47
Aj Venuša je taká potvora, že si len žiari aj keď iné hviezdy nevidno,akože večernica.:cool:
Že sa končí kalendár Mayov v r.2012,no buď mu došiel ingust, alebo ho zjedol nejaký tvor, no a čo keď bol vedátor taký starý, že ho už nebavilo vypisovať a jednoducho si umrel. Čo treba, polovicu ľudstva vystreliť do vesmíru aby tu bol na zemi pokoj a každý by sa zaoberal prácou a starosťami ako prežiť a nie aký salón pre miláčkov je lepší. Aj Starom Ríme nevedeli co "roupama" ako hovoria bratia Česi a ako dopadli, tak to bude aj včul, keď sa nepolepšíme.:confused:
niekde som čítala,že ľudia si zle vysvetľujú ten mayský kalendár,to vôbec nie je o konci sveta,ale nejako ma to nezaujíma :---
takých koncov sveta už bolo...
osky
06.11.11,19:13
dakujem za vsetky prispevky.tesim sa na dalsie.zaujima ma vsetko mozno,vsak,kazdy z nas je zvedavy,to nepoprieme.
no a priznavam-STRACH mam,hlavne z toho nepoznaneho...ach jaj.
noel.g
07.11.11,12:09
Mrzi ma, ze to musim povedat, ale nic take ako NIBIRU neexistuje. To iste MAYSKY kalendar. Konci sa sice 21.12.2012, ale neda sa presne urcit kedy a ako MAYOVIA zacali pocitat ten svoj slavny kalendar. je teda dost mozne, ze 21.12.2012 podla ich kalendara uz davno bolo. Vacsinou su to vsetko konspiracne teorie. Skor by som sa obaval realnych hrozieb. Zajtra 8.11.2011 ma v blizkosti zeme prelet 400 metrov velky asteroid, oznaceny za potencionalne nebezpecny. to je hrozba. Klimaticke zmeny su hrozbou. Choroby, samotni ludia su pre zem vacsou hrozbou... netreba si vsimat podobnych teoretikov, ktori sa zaoberaju konspiracnymi teoriami. Bude sa Ti dychat lahsie..
alabut
07.11.11,14:25
Ci existuje Nibiru nevieme. Ale teoreticky aj prakticky sa ma za dokazane, ze v nasom znamom vesmire je cca 30% tzv. Ciernej hmoty, ktora sa nam zatial prejavuje iba gravitacne, inak ju nevieme detekovat. My vidime asi 4% hmoty ako ju pozname. No ak je Nibiru z takehoto materialu, mozeme ho zistit jedine podla neobvykleho gravitacneho posobenia na ine hmotne nam viditelne telesa. :-)
alabut
10.12.11,15:10
Akurat je na oblohe divadlo. Zatmenie mesiaca na severovychode, na zapade krasna venusa, jupiter na juhovychode. :-)
alabut
11.12.11,17:14
Kto chce vidiet uran, akurat je na juhu cca 40* vysoko ... taka mala bodka v triedri. :-)
osky
12.12.11,16:46
alabut,odkial to vsetko vies? ty sa v tom vyznas?
duves
12.12.11,17:01
‎"Nepřipouštět si negativní informace znamená být vůči nim lhostejní. Neberte si je příliš k srdci, neutíkejte před nimi, nevystupujte proti nim, ani se jim nebraňte, ale pouštějte je mimo sebe. Především si ale dejte pozor, abyste nepomíchala dva zcela odlišné pojmy: netečnost a lhostejnost.
Něco z významných slov: celý náš život je hra. Pokud se do ní vrháte po hlavě, upadáte do moci okolností a stáváte se loutkou – lze vás ovládat. Život se v tomto případě podobá nevědomému snění, prostě se s vámi děje. Jestliže se ovšem ve hře cítíte jen jako hrající divák, získáváte schopnost vidět skutečný stav věcí a nakládat se svým osudem dle vlastní úvahy.
Chcete-li změnit svůj život ve vědomé snění, které lze ovlivňovat, je především nutné, abyste vystoupili ze hry a zároveň v ní zůstali. Hrajte svou roli, ale na vše, co se v ní děje, se dívejte jakoby z boku, abyste se nestali naplniteli cizí vůle. Jinými slovy je potřeba hlídat si uvědomění. V opačném případě nebudete paní svého osudu a váš život se bude vyvíjet podle scénáře, jenž se sice někomu hodí, nicméně vám rozhodně ne.
Hrajícím divákem se můžete stát velmi snadno: jen si uvědomte, v zájmu koho se hra vede. Žijeme ve světě, který představuje hierarchii kyvadel neboli energeticko-informačních podstat, jež vystupují jako nadstavba nad materiálními strukturami. Každá hra zpravidla probíhá v zájmu nějakého kyvadla."
Vadim Zeland , Ovlivňovaní reality
alabut
23.12.11,10:29
Po nocnej oblohe sa premavaju snad vsetky planety. Od dnes sa dni predlzuju, bude viac slnka .... huraaaa. Bude sa menej kurit a menej spat. . :-)
jahoszmsk
24.06.12,17:25
wagner
27.09.12,18:07
niekde som čítala,že ľudia si zle vysvetľujú ten mayský kalendár,to vôbec nie je o konci sveta,ale nejako ma to nezaujíma :---
takých koncov sveta už bolo...
Prepáč že reagujem na Teba, ale tento link potvrdzuje, že nebude koniec sveta v klasickom poňatí. Aj keď my nevieme vlastne čo to koniec sveta je. http://www.sedmagenerace.cz/text/detail/2012-bude-rokem-zazraku
misoft
27.09.12,20:47