nika.sum
24.01.06,09:47
Chcem sa spytat. Zivnostnik ma v ZL predmet podnikania Sprostredkovanie v oblasti obchodu a zakaziek. Pre s.r.o.-ku, v ktorej je konatelom a spolocnikom, robil skolenia pre obchodnych zastupcov.Ako si ich ma fakturovat, nebude problem ak vystavi fa za skolenie obchodnych zastupcov v oblasti sprostredkovania obchodu? Ide o to, aby ich pripadna kontrola nevyhodila s nakladov s.r.o.-ky.
nika.sum
24.01.06,09:32
Nevie mi nikto poradit?
nika.sum
24.01.06,10:25
Naozaj sa nenajde nikto kto by vedel spravne poradit?
nika.sum
25.01.06,06:01
Prosim skuste mi niekto odpovedat
Zita5
25.01.06,06:11
Chcem sa spytat. Zivnostnik ma v ZL predmet podnikania Sprostredkovanie v oblasti obchodu a zakaziek. Pre s.r.o.-ku, v ktorej je konatelom a spolocnikom, robil skolenia pre obchodnych zastupcov.Ako si ich ma fakturovat, nebude problem ak vystavi fa za skolenie obchodnych zastupcov v oblasti sprostredkovania obchodu? Ide o to, aby ich pripadna kontrola nevyhodila s nakladov s.r.o.-ky.

Nejako sa mi to nezdá , pretože to je jeden a ten istý človek , SZČO , konateľ,spoločník . Aby si pochopila , nezdá sa mi ten text " školenie " a ešte k tomu v jeho firme .
nika.sum
26.01.06,18:42
Nejako sa mi to nezdá , pretože to je jeden a ten istý človek , SZČO , konateľ,spoločník . Aby si pochopila , nezdá sa mi ten text " školenie " a ešte k tomu v jeho firme .
Konatel - spolocnik (jeden zo spolocnikov), nepobera v s.r.o. odmenu za funkciu konatela, nie je ani zamestnancom. Ma aj vlastnu zivnost. Robil v s.r.o. skolenia pre obchodnych zastupcov. Chcel by to vyfakturovat s.r.o.-ke. Ved keby to robil niekto iny musela by mu to firma tiez zaplatit. Nie je to mozne?