nicky2003
04.11.11,17:55
dobry den,

rada by som sa informovala ohladom nasledujucej veci.

moja mama, sa rozhodla dat v sukromnej firme vypoved. pracuje tam uz 10rokov, otazka znie- ako dlho bude trvat jej vypovedna lehota ?

a aky ma narok, pocas pracovnych dni si hladat zamestnanie, resp. chodit na pohovory a podobne.

dakujem
Tweety
04.11.11,16:57
dobry den,

rada by som sa informovala ohladom nasledujucej veci.

moja mama, sa rozhodla dat v sukromnej firme vypoved. pracuje tam uz 10rokov, otazka znie- ako dlho bude trvat jej vypovedna lehota ?

a aky ma narok, pocas pracovnych dni si hladat zamestnanie, resp. chodit na pohovory a podobne.

dakujem
VD bude dvojmesačná. Nárok-platený, na hľadanie miesta nebude mať žiaden.
nicky2003
04.11.11,17:07
dakujem..lebo som googlova informacie, a narazila som aj na info, ze ak robi vo firme dlhsie ako 5 mesiacov, tak vypovedna doba je minimalne 3 mesiace..nebolo mi to jasne...dakujem
Tweety
04.11.11,17:08
dakujem..lebo som googlova informacie, a narazila som aj na info, ze ak robi vo firme dlhsie ako 5 mesiacov, tak vypovedna doba je minimalne 3 mesiace..nebolo mi to jasne...dakujem To áno, ale ak je výpoveď daná zamestnávateľom.
drobeceva
04.11.11,17:16
dakujem..lebo som googlova informacie, a narazila som aj na info, ze ak robi vo firme dlhsie ako 5 mesiacov, tak vypovedna doba je minimalne 3 mesiace..nebolo mi to jasne...dakujem

...dlhšie ako 5 rokov