Katka01
05.11.11,17:05
Pred 3/4 rokom som ukoncila vztah. Deti (nastastie nemame), hoci on ich velmi chcel. Moj byvaly je patologicky klamar, klame aj v tom, co nema zmysel, logiku. Casto sme sa hadali. Boli sme spolu rok. Hoci vztah ukoncil vlastne on tym, ze ma vyhodil z bytu, za kratko uz pisal ako velmi mu chybam, ako velmi ma miluje a nech sa vratim (ako uz tolko krat predtym). Ale ja uz som sa nevratila. Asi 3 mesiace pisal stiedavo vulgarnosti a striedavo mi vyznaval lasku, ked pochopil, ze uz to nema zmysel, ostal len pri tych vulgarnostiach. Ma program, ktory simuluje emailove adresy, cize mi kludne posiela maily z akychkolvek adries, aj akoby z mojej vlastnej, preto sa neda ho zakazat vo filtroch. Pise vulgarnosti aj mojej mame, najskor skusal mna u nej ohovarat a vymyslat si na mna klamstva, ked nereagovala, zacal aj jej nadavat do k...v a pod. Ja na to nikdy nereagujem, iba raz som skusala mu napisat mail v zmysle, ze predsa zazili sme aj pekne casy, preco sa dozivotne nenavidiet? Odpoved bola: "Drz hubu a skap ty p...a!" Naposledy ma zacal registrovat do erotickych a sexualnych zoznamiek, kde uvadza moj mail. Ako nie je to taky strasny problem, pretoze mi vzdy dojde potvrdzujuci mail, kde mam moznost tuto registraciu proste nepotvrdit. Ale je to uz 9 mesiacov od rozchodu a on furt vymysla nove a nove veci. Mam strach. Jeho (zatial psychicky) teror sa stale stupnuje a ja neviem, kam az je schopny zajst. Vie kde byvam, co ak mi dojde napr. doskrabat auto, co ak si ma niekde pocka a ublizi mi? Zatial neurobil ziaden trestny cin, aby som na neho mohla podat trestne oznamenie. Ci hej? Dakujem za odpovede.
220870
05.11.11,16:16
jednoducho si zmente svoj mail.V mail klientoch sa dá zakázať doména prichádzajúcich správ.
arizona
05.11.11,17:52
Posledna cast tejto odpovede v tvojej predoslej teme...http://www.porada.sk/t179361-zmena-priezviska.html#post1881831
misoft
06.11.11,12:27
Pokiaľ má "program na simulovanie emailových adries" - takých na internete je - tzv. 10minútové e-maily - nepomôže ani filtrovanie. Zakaždým to bude iné. Tu je najlepšia ochrana úplne zabudnúť na túto schránku (vytvoriť si novú a na inom serveri), nevstupovať do nej - jednoducho neexistuje. Schránka časom bude preplnená (prestane prijímať) a po určitej dobe nečinnosti (niekde 6 mesiacov) bude účet zrušený - a bude v pr*eli, akékoľvek "overovanie" schránky pri registrácii narazí na neexistujúcu schránku. K druhej časti - zatiaľ (žiaľ, toto hrá v jeho prospech)! Riešenie - zmena priezviska, zmena bydliska a najkrajnešie riešenie - pár známych so silnými "argumentami".


pretoze mi vzdy dojde potvrdzujuci mail, kde mam moznost tuto registraciu proste nepotvrdit. Toto bude rovnaké, ako keby si to vobec neotvorila. "Životnosť"u týchto potvrdzovacích mailov je od 24 hodín do 7 dní. Potom sú neaktuálne (e-mailová adresa pre nich bude neexistujúca)
video1983
06.11.11,12:54
nemas nejakeho kamosa ktory mu to vysvetli? raz a na vzdy?