Filip8
05.11.11,23:57
Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti a ci je to mozne miesto klasickeho bufetu mat pult kde sa budu predavat hotdogy iba? Preto to chcem tymto stylom zriadit lebo mi to pride jednoduchsie a lacnejsie. Co vy na to ? Preslo by mi to od hygieny? Ked chcem predavat este aj nanuky, potrebujem na to mraziaci box, ktory musi byt specialne umiestneny? Alebo mozem to mat aj na tom spominanom pulte?
Dakujem za kazdu jednu radu :)
derek191919
06.11.11,10:20
Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti a ci je to mozne miesto klasickeho bufetu mat pult kde sa budu predavat hotdogy iba? Preto to chcem tymto stylom zriadit lebo mi to pride jednoduchsie a lacnejsie. Co vy na to ? Preslo by mi to od hygieny? Ked chcem predavat este aj nanuky, potrebujem na to mraziaci box, ktory musi byt specialne umiestneny? Alebo mozem to mat aj na tom spominanom pulte?
Dakujem za kazdu jednu radu :)

no uplne užasne hot-dogy a nanuky v školskom bufete, čo tak šaláty, ovocie a zelenina? Dufam, že maju v tychto bufetoch prisnejšie normy na druh jedla....
lujza.j
06.11.11,10:26
Gina Er
06.11.11,10:49
to chceš mať položený nanuk len tak na pulte? :eek: si padol z jahody? :D
no chráň nás pán boh od takýchto tiežpodnikateľov,to je neuveriteľné.......
Economic
06.11.11,11:06
Čo tak slovko žiadam zameniť za slovko prosím, Filip ? My nie sme tu úrad...
Filip8
06.11.11,11:13
No urcite lepsie kvalitne parky v rozku ako majonezove bagety ktore su vsade.
Neviem si predstavit ze by si kupovali deti ovocie a zeleninu a este aby sa dalo aj uzivit s tym.
Filip8
06.11.11,11:16
Najskor si zistite co znamena pult na predavanie hotdogov. To je
http://www.amerikai-hotdog.hu/ahd3p.jpg
Tie parky maju svoje miesto niesu polozene na pulte :D
Filip8
06.11.11,11:18
Ok dakujem za ,,rady,, nepotrebujem pocut ze sa do neda ale skorej nejake skusenosti s tym.
Gina Er
06.11.11,11:18
a na takom istom pulte vedľa hotdogov budú aj tie nanuky?
video1983
06.11.11,11:19
ved tu reagovali na tie nanuky na pulte LOL nie na hotdogy ale tak no je nedela ludia sa pomalsie dnes rozbiehaju ...
Filip8
06.11.11,11:20
Teraz nechapem ako naozaj nekto si mysli ze nanuk by bol polozeny na pulte?
Sak asi mam v plane mat mraziaci box.
derek191919
06.11.11,11:23
Ked chcem predavat este aj nanuky, potrebujem na to mraziaci box, ktory musi byt specialne umiestneny? Alebo mozem to mat aj na tom spominanom pulte?
Dakujem za kazdu jednu radu :)

to bude hot-dog pult na nanuky, ak by niekto nechapal :D
Filip8
06.11.11,11:25
Pre teba je zlozite si predstavit polozeny mraziaci box na pulte alebo vedla neho ?
Normalne nechapem ze aki ludia maju chut pisat nezmysli a zosmiesnovat nieco o com nic.
derek191919
06.11.11,11:27
Pre teba je zlozite si predstavit polozeny mraziaci box na pulte alebo vedla neho ?
Normalne nechapem ze aki ludia maju chut pisat nezmysli a zosmiesnovat nieco o com nic.
na klasickom pulte si to viem predstaviť, ale na pulte na hot-dogy nie, pretože nemyslim si, že tam je miesto na mraziaci box na nanuky, maximalne na kečup a horčicu...
Economic
06.11.11,11:28
nezmysli mimotemy
Filip8
06.11.11,11:31
existuju hotdogove pulty kde mas jednu cast na hotdogy kde sa varia, druha je mraziaca cast. a ked bude iba pult kde sa nezmesti na nho box(nemam v plane kupit box ako v obchodnych retazcoch ale velkostou urcite mensi) tak som sa pytal ci je mozne ho mat polozeny vedla pultu na zemi, alebo z hladiska hygiene je to nemyslitelne ?
derek191919
06.11.11,11:33
existuju hotdogove pulty kde mas jednu cast na hotdogy kde sa varia, druha je mraziaca cast. a ked bude iba pult kde sa nezmesti na nho box(nemam v plane kupit box ako v obchodnych retazcoch ale velkostou urcite mensi) tak som sa pytal ci je mozne ho mat polozeny vedla pultu na zemi, alebo z hladiska hygiene je to nemyslitelne ?
Nemyslis ze tvoja otazka je zbytočna? Vživote si si nekupoval nanuk? Ved je to položene na zemy, v boxe, prideš k nemu, zhora vidiš cez priehladny plast aké sú vnútri nanuky, otvoríš si a vyberieš,ten ktorý to u teba vyhral.
Filip8
06.11.11,11:35
Pozri ja hovori o niecom inom ako klasicckom mraziacom boxe. nema to naozaj zmysel aby si mi daval taketo decke rady :D prestan uz pisat lebo mam chut rozbit svoj PC
derek191919
06.11.11,11:37
:D. Počuj, vykašli sa na nanuky, nanukova sezona v škole je aj tak 1-2 mesiace po začati školy a 1-2 mesiac pred skončenim školy. Kupovať box kvôly tomu sa ti neoplati. Radšej si zožen za ovela menšie peniaze poličky, kde budeš mať k tym zdravim hot-dogom ešte aj ešte zdravšie cukrovinky a to bude mať taky isty uspech ako nanuky ak nie vačši a ak budeš moc šikovny tak tam mozes predavať aj travu a hašiš...
lujza.j
06.11.11,11:50
No urcite lepsie kvalitne parky v rozku ako majonezove bagety ktore su vsade.
Neviem si predstavit ze by si kupovali deti ovocie a zeleninu a este aby sa dalo aj uzivit s tym.
to sú podľa teba aké? a koľko potom bude stáť taký "párek v rožku"?
avalik
06.11.11,11:50
Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti a ci je to mozne miesto klasickeho bufetu mat pult kde sa budu predavat hotdogy iba? Preto to chcem tymto stylom zriadit lebo mi to pride jednoduchsie a lacnejsie. Co vy na to ? Preslo by mi to od hygieny? Ked chcem predavat este aj nanuky, potrebujem na to mraziaci box, ktory musi byt specialne umiestneny? Alebo mozem to mat aj na tom spominanom pulte?
Dakujem za kazdu jednu radu :)

chces predavat v bufete len hotdogy a nanuky? - predpokladam, ze ti to neprejde
odporucam ti prestudovat prislusne zakony a vyhlasky, tykajuce sa stravovania v skolach

napr. vyhlaska c. 330/2009 Z.z. o zariadení školského stravovania
§ 5(1) Ak stravovanie detí a žiakov nemožno zabezpečiť prostredníctvom zariadenia školského stravovania, môžu tieto služby poskytovať školské bufety na základe zmluvy uzatvorenej medzi zriaďovateľom školy alebo školského zariadenia a prevádzkovateľom školského bufetu.
(2) Školský bufet môže zabezpečovať aj plnenie celospoločenských programov podpory zdravia.1)
(3) Doplnkové jedlá v školských bufetoch sú najmä
a) ovocie a zelenina v čerstvom stave,
b) celozrnné a cereálne výrobky,
c) mlieko a mliečne výrobky so zníženým obsahom tukov a
d) nápoje a prírodné šťavy bez konzervačných prípravkov a so zníženým obsahom cukru.


ja mat dieta v skole, kde v bufete dostat len hotdogy a nanuky, tak podniknem vsetky dostupne kroky na zrusenie takehoto bufetu!
derek191919
06.11.11,11:53
to sú podľa teba aké? a koľko potom bude stáť taký "párek v rožku"?

to budú určite spišské :D
derek191919
06.11.11,11:54
chces predavat v bufete len hotdogy a nanuky? - predpokladam, ze ti to neprejde
odporucam ti prestudovat prislusne zakony a vyhlasky, tykajuce sa stravovania v skolach

napr. vyhlaska c. 330/2009 Z.z. o zariadení školského stravovania
§ 5

(1) Ak stravovanie detí a žiakov nemožno zabezpečiť prostredníctvom zariadenia školského stravovania, môžu tieto služby poskytovať školské bufety na základe zmluvy uzatvorenej medzi zriaďovateľom školy alebo školského zariadenia a prevádzkovateľom školského bufetu.
(2) Školský bufet môže zabezpečovať aj plnenie celospoločenských programov podpory zdravia.1)
(3) Doplnkové jedlá v školských bufetoch sú najmä
a) ovocie a zelenina v čerstvom stave,
b) celozrnné a cereálne výrobky,
c) mlieko a mliečne výrobky so zníženým obsahom tukov a
d) nápoje a prírodné šťavy bez konzervačných prípravkov a so zníženým obsahom cukru.


ja mat dieta v skole, kde v bufete dostat len hotdogy a nanuky, tak podniknem vsetky dostupne kroky na zrusenie takehoto bufetu!

a pre teba filip bod 3, písmeno e) hot-dogy s kvalitnými párkami a nanuky