Daniela 7
06.11.11,19:34
Ahojte
Budem posielať spolu okolo 20 balíkov 20 rôznym ľudom v jeden deň a poštovné budem platiť v hotovosti.Viem,že je to prev.réžia - dám si výdaj z pokladne a ako účel réžia.Čo ale píšem do kolonky partner a či tú sumu poštovného musím účtovať každú zvlášť alebo to poštovné môžem spojiť dokopy?Budem mať aj 20 podacích lístkov.Je tento podací lístok pre mňa zároveň aj daňovým dokladom o zaplatení poštovného?ďakujem
Účtujem v alfe jedn.účtovníctvo a nie som platca DPH.
KEJKA
06.11.11,18:37
20 podacích lístkov z jedného dňa spojíš a uvedieš účel výdaja poštovné
partner Slov.pošta.
Daniela 7
06.11.11,18:39
Ďakujem a je to pre mna danovy doklad?
KEJKA
06.11.11,18:43
daňový doklad?
myslíš účtovný doklad? áno-je.
Mila123
06.11.11,18:45
Ďakujem a je to pre mna danovy doklad?
aj daňový doklad aj daň. výdavok....
Daniela, zadávaj svoje otázky k začiatočníkom v JÚ......(zadala si veľa tém, kt. sa týkajú JÚ- začiatočník...)
Daniela 7
07.11.11,04:51
Ved tému som zadala začíname.Aj mi to tu ukazuje.
KEJKA
07.11.11,05:45
to bolo myslené tak, že už je tu téma = porada "JU začiatočník"
tak si si ju mala vyhľadať a zadávať všetky svoje otázky tam. Teda pokračovať v téme a nezakladať nové. Zahlcuješ poradu., každá tvoja začiatočnícka /nič v zlom/ otázka sa zobrazí zbytočne v novom riadku=novej téme.
Zita5
07.11.11,07:16
aj daňový doklad aj daň. výdavok....
Daniela, zadávaj svoje otázky k začiatočníkom v JÚ......(zadala si veľa tém, kt. sa týkajú JÚ- začiatočník...)

Ja sa pamätám, že pri zmenách v minulosti Richard písal ...čo otázka to nová téma .Treba si to dohľadať na Porade .:)K tomu slúži aj vyriešené .Nemôže niekto kliknúť na vyriešené , ak je v téme 30 otázok .Čiže tlačítko "vyriešené" vzniklo s touto Richardovou požiadavkou.Takže len taká malá poznámka z mojej strany .
KEJKA
07.11.11,07:19
aha, pravda. zabudla som. takže beriem späť.
Akurát, že na vyriešené klikám tuším iba ja a pár skalných. zadávatelia určite nie.
Zita5
07.11.11,07:22