Zuzka2510
07.11.11,15:58
Dobrý deň. Potrebovala by som súúúúrne poradiť, ak zamestnanec nastúpi 08.08.2011 na prácu majster (čiže bude vykonávať prácu vedúceho zamestnanca) a skúšobnú dobu má 3 mesiace, môžme mu teraz v novembri túto skúšobnú dobu predĺžiť o jeden mesiac? potrebujem to hneď a teraz narýchlo neviem čo mám robiť a musím robiť dodatok k zmluve, Prosíííím
terezamaria
07.11.11,15:06
Dobrý deň. Potrebovala by som súúúúrne poradiť, ak zamestnanec nastúpi 08.08.2011 na prácu majster (čiže bude vykonávať prácu vedúceho zamestnanca) a skúšobnú dobu má 3 mesiace, môžme mu teraz v novembri túto skúšobnú dobu predĺžiť o jeden mesiac? potrebujem to hneď a teraz narýchlo neviem čo mám robiť a musím robiť dodatok k zmluve, Prosíííím
Nemôžete, žiadny dodatok nemusíš robiť. Skúšobná doba mu skončí 7.11.2011. Nastúpil do zamestnania ešte pred platnosťou "Aktualizovaného a zmeneného Zákonníka práce".
Zuzka2510
07.11.11,15:11
Prečo? Keď som bola na školení tak tam tvrdili že nový zákonník sa týka všetkých zamestnancov aj tých priojatých pred novelou. Tak ja neviem.
Zuzka2510
07.11.11,15:13
A ak sa dohodnú na tom predĺžení?
rodina1
07.11.11,15:14
Prečo? Keď som bola na školení tak tam tvrdili že nový zákonník sa týka všetkých zamestnancov aj tých priojatých pred novelou. Tak ja neviem.

Skúšobná doba sa nemôže predlžovať, aj keď sa na tom dohodnú. To by bolo v rozpore so ZP.
Zuzka2510
07.11.11,15:15
Ale on je vedúsi zamestnanec aoni môžu mať 6 mesiacov.
Negoti
07.11.11,15:16
A ak sa dohodnú na tom predĺžení?
predľženie nemá právnu váhu, je neplatné....
rodina1
07.11.11,15:18
Ale on je vedúsi zamestnanec aoni môžu mať 6 mesiacov.

Pri prvom uzatvorení PP môžete dohodnúť skúšobnú dobu aj 6 mesiacov. Ak však PP už trvá, nie je možné skúšobnú dobu meniť.
terezamaria
07.11.11,15:20
§ 45
Skúšobná doba
Na začiatok

(1) V pracovnej zmluve možno dohodnúť skúšobnú dobu, ktorá je najviac tri mesiace. Skúšobnú dobu nemožno predlžovať. V pracovnej zmluve možno dohodnúť skúšobnú dobu, ktorá je najviac tri mesiace, a u vedúceho zamestnanca v priamej riadiacej pôsobnosti štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu a vedúceho zamestnanca, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti tohto vedúceho zamestnanca, je najviac šesť mesiacov.

(2) Skúšobná doba sa predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca.

(3) Skúšobná doba sa musí dohodnúť písomne, inak je neplatná.

(4) Skúšobnú dobu nie je možné dohodnúť v prípade opätovne uzatváraných pracovných pomerov na určitú dobu.

(5) V kolektívnej zmluve možno odchylne od odseku 1 dohodnúť maximálnu dĺžku skúšobnej doby, ktorú je možné dohodnúť so zamestnancom v pracovnej zmluve, najviac šesť mesiacov a u vedúceho zamestnanca v priamej riadiacej pôsobnosti štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu a vedúceho zamestnanca, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti tohto vedúceho zamestnanca, najviac deväť mesiacov.

(6) V kolektívnej zmluve možno odchylne od odseku 2 dohodnúť, že skúšobná doba sa nepredlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca a ďalšie objektívne dôvody, o ktoré sa predlžuje skúšobná doba vrátane času prekážok v práci na strane zamestnávateľa.

Účinnosť je od 1.9.2011, Vám zamestnanec nastúpil 8.8.2011.
Zuzka2510
07.11.11,15:24
Tak potom aj keď sa zamestnanec a zamestnávateľ dohodnú to neplatí proste sa to nedá.
terezamaria
07.11.11,15:27
Tak potom aj keď sa zamestnanec a zamestnávateľ dohodnú to neplatí proste sa to nedá.
Príde Vám kontrola z Inšpektorátu práce, zoberie si námatkovo 5 pracovníkov, medzi nimi napr. aj dotyčného. A keď uvidí, že nastúpil 8.8.2011 a má skúšobnú dobu na 6 mesiacov, hneď to budete mať vytknuté v zápisnici, aj s patričnou pokutou.
Zuzka2510
07.11.11,15:29
Ďakujem Vám všetkým, povedala som to šéfovi, síce dosť bol z toho nešťastný ale čo už zákon je zákon. Ešte raz ďakujem.
Kvaka
07.11.11,15:35
Podľa prechodných ustanovení platí:
Ustanoveniami tohto zákona sa spravujú aj pracovnoprávne vzťahy, ktoré vznikli pred l. septembrom 2011. Právne úkony urobené pred l. septembrom 2011 a nároky, ktoré z nich vznikli, sa posudzujú podľa právnej úpravy účinnej do 31. augusta 2011.

Právnym úkonom bola podľa mňa pracovná zmluva uzatvorená ešte pred 1.9.2011, teda aj nároky z tejto zmluvy, ako je napr. dohodnutá skúšobná doba by sa mali posudzovať podľa starého znenia ZP.
mimuska1982
14.12.11,08:32
Dobrý deň,
prosím Vás o radu, či je možné pracovníkovi, s ktorým uzatváram pracovnú zmluvu dať skúšobnú dobu 6 mesiacov? nejde o riadiaceho pracovníka, ale narážam na odsek 5 §45 v ZP:

(5) V kolektívnej zmluve možno odchylne od odseku 1 dohodnúť maximálnu dĺžku skúšobnej doby, ktorú je možné dohodnúť so zamestnancom v pracovnej zmluve, najviac šesť mesiacov [/COLOR]a u vedúceho zamestnanca v priamej riadiacej pôsobnosti štatutárneho orgánu alebo člena štatutárneho orgánu a vedúceho zamestnanca, ktorý je v priamej riadiacej pôsobnosti tohto vedúceho zamestnanca, najviac deväť mesiacov.

Ešte dodávam, že nemáme kolektívnu zmluvu.

Ďakujem
mimosin
14.12.11,09:49
Skúšobná doba bežných zamestnancov je 3-mesačná. Je však možné s vedúcimi zamestnancami dohodnúť 6-mesačnú skúšobnú dobu. Definíciu vedúceho zamestnanca nájdeš v § 9 ZP. Skúšobnú dobu nemožno predlžovať.

Zákonník práce tiež umožňuje, aby zamestnávateľ dohodol s odborovým orgánom v kolektívnej zmluve predĺženie maximálnej dĺžky skúšobnej doby. Toto predĺženie možno dohodnúť maximálne o tri mesiace. Po dohode s odborovým orgánom je teda možné, aby bola skúšobná doba u bežných zamestnancov šesťmesačná a u vedúcich zamestnancov deväťmesačná.

Nakoľko nemáte KZ platí - ust. § 45 ods. 1/ ZP.