solide
08.11.11,09:16
ahoj velmi pekne by sme poprosili o radu? Syn bude mat o 2 tyzdne stuzkovu a chceli by sme mu kupit kvalitny znackovy oblek /+ topanky. Do Hugo Boss pre vysoku cenu pravdepodobne asi nepojdeme ale potrebujeme poradit nieco kvalitne/ v dobrej cene? Kedze ale nemame doma tlaciaren na peniaze a syn na seba "hocico" neda a je vo veku ked to musi byt nejaka zahranicna "znacka" hladame najschodnejsiu cestu, neporadit obchod kde sa to da este kupit za prijatelny peniaz? Ake mate vy skusenosti? Syn ma vyssiu, chudsiu 190/80 konfekcnu postavu, topanky nohy c.10.
solide
08.11.11,08:25
P.S: Dakujem za kazdu, dobru radu -:)
sanny237
21.11.11,18:46
Mám síce staršieho syna, končí na EU v Ba, ale mala som podobný problém. Oblek a topánky. Počítala som so závratnou sumou, ale nakoniec som mu vo Viedni na Mariahilferstr. v C&A kúpila za neuveriteľných 103 € oblek a košelu. Topánky v Humanic za 89,95 €. Chýba už len kravata. On je podobný prípad ako ten Váš a myslím, že viacerí.....hocičo si nekúpi.
Meria 186cm a váži asi 83 kg, topánky č.43, ale mali aj väčšie čísla. Ten oblek mu sadol ako uliaty, teda na vysokú a chudú postavu, je čierny s tenkým pásikom, to bola jeho podmienka. Takže suma sumárum, zatiaľ cca 200 €. Som spokojná, lebo len za oblek na stužkovú v 2005 kúpený na Slovensku, som dala 4.500 Skk, košela stála okolo 800, topánky neviem... Veľa úspechov...