Monika Tináková
09.11.11,11:05
Dobrý deň,
poprosím Vás o radu. Dňa 1.1.2012 zaniká súčasný zamestnávateľ a jeho úrad preberá jeho nástupca. Zamestnancom sa dajú výpovede, ale následne dostanú nové zmluvy, uzavreté s novým zamestnávateľom. Majú nárok na odstupné?
A ako je to so ženami na rodič. dovolenke? Podľa toho, čo som si zisťovala, môžu dostať aj ony výpovede. Nevzťahuje sa na nich ochranná doba.
Ďakujem
Tweety
09.11.11,13:38
Dobrý deň,
poprosím Vás o radu. Dňa 1.1.2012 zaniká súčasný zamestnávateľ a jeho úrad preberá jeho nástupca. Zamestnancom sa dajú výpovede, ale následne dostanú nové zmluvy, uzavreté s novým zamestnávateľom. Majú nárok na odstupné? Nie. nemajú.
A ako je to so ženami na rodič. dovolenke? Podľa toho, čo som si zisťovala, môžu dostať aj ony výpovede. Nevzťahuje sa na nich ochranná doba. Ak aj ich preberá, tak postup je rovnaký ako u ostatných.
Ďakujem
V texte.
rodina1
09.11.11,13:46
Ak dostanú výpoveď z organizačných dôvodov, nemajú nárok na odstupné? Veď nové zmluvy budú uzatvorené s novým zamestnávateľom. Ak teda dostanú výpoveď, vzniká výpovedná doba, ak požiadajú o ukončenie PP dohodou v tom mesiaci, kedy dostanú výpoveď, vznikne im nárok na odstupné. Či to chápem zle?
Veď pracovné zmluvy neprechádzajú na nového zamestnávateľa na základe delimitačného protokolu.
Tweety
09.11.11,13:54
Ak dostanú výpoveď z organizačných dôvodov, nemajú nárok na odstupné? Veď nové zmluvy budú uzatvorené s novým zamestnávateľom. Ak teda dostanú výpoveď, vzniká výpovedná doba, ak požiadajú o ukončenie PP dohodou v tom mesiaci, kedy dostanú výpoveď, vznikne im nárok na odstupné. Či to chápem zle?
Veď pracovné zmluvy neprechádzajú na nového zamestnávateľa na základe delimitačného protokolu. V príspevku ide asi o prechod práv a povinností.
Potom §76
(6) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.
rodina1
09.11.11,13:58
V príspevku ide asi o prechod práv a povinností.
Potom §76
(6) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.

Majka, reagovala som tak, nakoľko zadávateľka témy píše: zamestnancom sa dajú výpovede a následne ich preberie iný zamestnávateľ. Ak prechádza dochádza k prechodu práv z jedného zamestnávateľa na druhého, tak podľa mňa by sa zamestnancom nemala dávať výpoveď, ale len zmena PZ, kde bude menený zamestnávateľ.
To je môj názor.
Tweety
09.11.11,13:59
To je aj môj názor, že stačí zmena PZ.