mapope
09.11.11,10:14
Chcem požiadať o radu:
- máme s pracovníkom uzatvorenú dohodu o pracovnej činnosti na týždenný úväzok 10 hodín/ týždeň na dobu určitú do 31. 12.2011.
Môže pracovník pracovať každý týždeň, príp. mesiac inak, nepresiahne 10 hodín / týždeň? T.z. môže mať každý mesiac vyplatenú inú odmenu, lebo neodpracoval 10 hodín/ týždeň?
Ďakujem
KEJKA
09.11.11,09:30
ja mám s tým v programe OLYMP problém, ak zadám inak hodiny než 10 v každom týždni, tak vykrikuje chybu.
Podľa ZP všaak je 10 hod týždenné maximum, teda môže odrobiť menej, a ak bude mať odmenu určenú ako hodinovku, tak sa mu bude aj výška odmeny meniť.
katka 23
09.11.11,09:36
ja mám v dohode uvedené - odmena za vykonanú prácu xxxx/hod podľa počtu odpracov.hodín v mesiaci
Ivdi
21.01.12,06:13
Kejka ako máš potom zadanú dohodu o pracovnej činnosti? Tiež mám ten problém v Olympe, už odvčera sa s tým trápim, potrebujem
zadať, že odpracuje 5 hodín týždenne, stále chce po mne úväzok, samotné hodiny sa nedajú zadať. Ďakujem
Paula
21.01.12,07:31
Zrejme sa to inak nedá. Tiež mám pri DOPČ zadaný plný úväzok, 10 hodín, 5 dní v týždni a kalendár štandardný. Po vygenerovaní mzdy cez oprav vyklikám dni, kedy nepracoval . Nad dni, kedy pracoval sa postavím myškou a prepíšem hodiny na skutočne odpracované. Funguje mi to tak už pár rokov.
Snáď niekto poradí šikovnejší postup.
Ivdi
21.01.12,10:04
Díky Paula za reakciu, ja mám nahodený 1hodinový kalendár, potom pri vygenerovaní mzdy a odpracovaní celého mesiaca nemusím opravovať dni. Neviem či je správne uvedený plný uväzok, nemal by byť 1/4? Pri vytlačení dohody o pracovanej činnosti mi v bode 6 zadá, že ustanovený pracovný čas u zamestnávateľa je 40 hodín týždenne a v bode 7 dohodnutá max. dlžka pracovného času u zamestnanca je 5 hodín týždenne, je ten bod 6 správny? Podotýkam, že je to prac. , ktorý má súbeh zamestnania. ďakujem
Ivdi
22.01.12,11:55
Tak už som na to prišla, úväzok sa dá natvrdo opraviť, nahodila som 1/8 urobilo mi z toho automaticky desatinné číslo, 0,125.
Agerát
27.01.12,08:45
Dobrý deň, potrebujeme prijať pracovníčku na dohodu - zadávanie vystavených faktúr do programu... Viete mi prosím poradiť koľko € by jej bolo vhodné ponúknuť na hodinu? dohodárku sme nikdy nemali netuším aké sú mzdy za takúto prácu.... dakujem
katka 23
27.01.12,14:35
Myslím si že toľko ako pracovníčke na HPP , veď to že pracuje "len" na dohodu neznamená že pracuje menej kvalitne ako na HPP. Práca na dohodu je však limitovaná počtom odpracovaných hodín. DoPČ 10 hod týždenne a DOVP 350 hod do roka. Ak je evidovaná na ÚP odmena za vykonanú prácu nemôže prekročiť 139,90 €mesačne.
Agerát
30.01.12,11:03
Veľmi pekne ďakujem....