mirpo
09.11.11,20:22
Robím prácu, v ktorej musí byť aj obsah. Mám Word 2010.
Postupovala som takto: Referencie - Obsah - Vložiť obsah.
No miesto obsahu mi vloží: {TOC\O“1-3“ \U}
Keď stlačím pravé tlačidlo myši a vyberiem prepnúť kód poľa (alebo Shift + F9), konečne dostanem obsah aký potrebujem... napr.: Kapitola 1.........1
Ale keď pracujem na služobnom PC v práci, vloží mi obsah automaticky tak, že vidím čo je obsah, nie nejaké kódy.

Prosím poradí mi niekto, ako vložiť obsah bez toho, aby som sa musela stále preklikávať cez kódy polí? Lebo teraz pri každej aktualizácii obsahu musím prepnúť kód poľa.
A takúto prácu nemôžem odovzdať.

Vopred Vám ďakujem za pomoc:)
PS: Na nete som nenašla nič, čo by mi s týmto pomohlo. Na porade som našla iba vytvorenie obsahu:mee:
mirpo
10.11.11,07:47
Len doplním, že kódy polí mi na tomto PC vo Worde 2010 nezobrazuje len v obsahu, ale aj v odkazoch na www, zozname obrázkov... Je to bratov PC, na mojom mám MS Office 2003:confused:.
Nella_2
10.11.11,08:14
Robím prácu, v ktorej musí byť aj obsah. Mám Word 2010.
Postupovala som takto: Referencie - Obsah - Vložiť obsah.
No miesto obsahu mi vloží: {TOC\O“1-3“ \U}
Keď stlačím pravé tlačidlo myši a vyberiem prepnúť kód poľa (alebo Shift + F9), konečne dostanem obsah aký potrebujem... napr.: Kapitola 1.........1
Ale keď pracujem na služobnom PC v práci, vloží mi obsah automaticky tak, že vidím čo je obsah, nie nejaké kódy.

Prosím poradí mi niekto, ako vložiť obsah bez toho, aby som sa musela stále preklikávať cez kódy polí? Lebo teraz pri každej aktualizácii obsahu musím prepnúť kód poľa.
A takúto prácu nemôžem odovzdať.

Vopred Vám ďakujem za pomoc:)
PS: Na nete som nenašla nič, čo by mi s týmto pomohlo. Na porade som našla iba vytvorenie obsahu:mee:


Podľa mňa stačí len zrušiť v možnostiach Wordu "zobrazovanie kódov polí namiesto hodnôt"
mirpo
10.11.11,08:49
Podľa mňa stačí len zrušiť v možnostiach Wordu "zobrazovanie kódov polí namiesto hodnôt"
Veľmi Ti ďakujem za pomoc Nella_2 :)
Už chápem, kde som urobila chybu. Ja som to hladala na páse nástrojov, alebo nastavovala pravým tlačidlom myši.
Keď prídem domov, hneď to vyskúšam. Ale myslím, že si trafila klinec po hlavičke :D
Pre prípad, že by mal ešte niekto problém ako ja: Možnosti programu Word - Rozšírené - Zobraziť obsah dokumentu - Políčko zobraziť kódy polí namiesto dokumentu.
mirpo
10.11.11,11:11
Funguje to :)
Nella_2
10.11.11,11:34
Super :);)