jozosvk
09.11.11,21:15
Ahojte, potrebujem poradit. Nie som z Bratislavy a moc sa tam nevyznam. Chystam sa na muzikal Nova scena a podla vsetkeho by som mohl zaparkovat v Tatracentrum. Viete mi ale poradit z ktorej strany mam ist, aby som sa tam v pohodo dostal. Aby sa nestalo, ze ma tam nejaka znacka alebo prekazka nepusti a ja sa stratim niekde v BLA:)Pojdem po dialnici od Ziliny. Respektive ak mate lepsi tip na parkovanie, tak sem s nim. Vdaka moc za pripadne rady!
zk24
09.11.11,20:32
Ahojte, potrebujem poradit. Nie som z Bratislavy a moc sa tam nevyznam. Chystam sa na muzikal Nova scena a podla vsetkeho by som mohl zaparkovat v Tatracentrum. Viete mi ale poradit z ktorej strany mam ist, aby som sa tam v pohodo dostal. Aby sa nestalo, ze ma tam nejaka znacka alebo prekazka nepusti a ja sa stratim niekde v BLA:)Pojdem po dialnici od Ziliny. Respektive ak mate lepsi tip na parkovanie, tak sem s nim. Vdaka moc za pripadne rady!

Ahoj ktory den tam ides a na ktoru hodinu?*
misomiso
09.11.11,20:54
To je hednoduche - zo Ziliny stale rovno az na koniec Pristavneho mosta, potom sa drzat vpravo - okolo Auparku na Novy most, za mostom nie hnd doprava, az asi po 400m, pri budove sudu, dostanes sa po 100m otocit do protismeru, potom hned doprava okolo hotela dalsia budova za hotelom je uz Tatracentrum, to treba este obist, teda za Tatracentrom doprava.

Ak mas ale nahodou 5-metrove auto, tak vjazd a parkovanie v Tatracentre bude pre teba doktorandske studium autoskoly. Po takomto vycviku zaparkujes uz aj doma v kupelni.
zk24
10.11.11,05:48
Tá odbočka doprava po 400 metroch - to myslíš az na svetlách ano, smerom do centra ako keby... tam šup otočka o 180 stupnov a späť k Tatracentru...*
srska
10.11.11,05:57
a keď máš na prd ručnú brzdu, tak pred výjazdom rovno volaj odťahovku:)
jozosvk
10.11.11,18:47
Idem tam v sobotu a okolo 13.00 by som tam chcel byt. Dakujem za rady, ale akosi v tom mam cele gulas. Preco odtahovku, preco problemove parkovanie-tak to radsej poradte niekam inam:)Nechapem trochu tie vase doprava dolava. Na tych svetlach pojdem doprava a potom sa otocim a opat doprava. Chapem to spravne? V mojom albume najdete 2 mozen riesenia - ak som to spravne pochopil:) Ak by som na svetlach nesiel doprava dostanem sa pod cestny most? Alebo mate aj iny tip, kde v poho zaparkujem a mozno aj zadarmo?Dik
občasník
10.11.11,18:56
ťažko sa to vysvetľuje niekomu, kto sa tam veľmi nevyzná, skús sa pozrieť tu: http://maps.nokia.com/#|48.7015557|18.861283|8|0|0|normal.day
máš tam tlačidlo Pokyny, zadáš štart a cieľ -> Tatra centrum, 2 Hodžovo Námestie, Bratislava, Slovenská Republika a potom si pozri detaily cesty. Navigácia od Nokie (trebárs aj v telefóne) by bola pre Teba riešením.

celá trasa (zadal som ako štart Žilina, cieľ je Tatra centrum)
http://nka.fi/ERuvJ
lujza.j
10.11.11,19:09
Idem tam v sobotu a okolo 13.00 by som tam chcel byt. Dakujem za rady, ale akosi v tom mam cele gulas. Preco odtahovku, preco problemove parkovanie-tak to radsej poradte niekam inam:)Nechapem trochu tie vase doprava dolava. Na tych svetlach pojdem doprava a potom sa otocim a opat doprava. Chapem to spravne? V mojom albume najdete 2 mozen riesenia - ak som to spravne pochopil:) Ak by som na svetlach nesiel doprava dostanem sa pod cestny most? Alebo mate aj iny tip, kde v poho zaparkujem a mozno aj zadarmo?Dik
ked pôjdeš z prístavného mosta tak sa drž v pravom pruhu, pred tebou bude svetelná križovatka na tej doprava a potom hned ako sa bude dať tak "hodíš" tých spomínaných 180st, na svet. križovatke sa sa zaradíš tak aby si mohol ísť do prava okolo Hotelu Forum teda Plaza a potom už tam máš Tatracentrum. dúfam že som to dobre...
ivka70
10.11.11,19:19
V sobotu popoludni, ak prides dost skoro pred predstavenim, zaparkujes bez problemov v okoli prezidentskej zahrady ci na ulici vedla uradu vlady. to Tatracentrum (inak, na Slovensku sa nazvy riadne sklonuju :o) ) je dost drahe na dlhsie parkovanie.

Ide o Spojnu alebo Banskobystricku ulicu, z tej BB ulice je aj vjazd na velke - platene parkovisko (obe su jednosmerky)
lujza.j
10.11.11,19:27
V sobotu popoludni, ak prides dost skoro pred predstavenim, zaparkujes bez problemov v okoli prezidentskej zahrady ci na ulici vedla uradu vlady. to Tatracentrum (inak, na Slovensku sa nazvy riadne sklonuju :o) ) je dost drahe na dlhsie parkovanie.

Ide o Spojnu alebo Banskobystricku ulicu, z tej BB ulice je aj vjazd na velke - platene parkovisko (obe su jednosmerky)

ul. Spojná, tak to na tej križovatke kde by mal ísť doprava tak pôjde rovno a Spojná je tuším prvá do prava.len aby ta neuvažovalo viac ludí, hlavne nech neparkuje na miestach ktoré má vyhradené UV, zvyknú odtiahnuť.
jozosvk
13.11.11,06:15
Dakujem. CIze vyskusam to na tej ulici Spojnej alebo Banskobystrickej a verim, ze ked tam pridem v sobotu okolo 13.00 ze sa tam bude dat zaparkovat. A ked nie, tak skusim na tom velkom platenom parkovisku z ulice BB. Este raz vdaka.