martinage
10.11.11,11:11
Dobry den,

chcel by som poprosit o radu. NAsiel som si novu pracu, ale terajsi zamestnavatel sa so mnou nechce dohodnut na skonceni pracovneho pomeru dohodou. Chcel by som preto dat jednostrannu vypoved a odist do novej prace. Ako mam naformulovat vypoved a ake postihy mi hrozia zo strany terajsieho zamestnavatela? Pracujem u neho 6 rokov a v pracovnej zmluve mam len dvojmesacnu vypovednu lehotu.

Dakujem!
mzdarka renca
10.11.11,10:23
Dobry den,

chcel by som poprosit o radu. NAsiel som si novu pracu, ale terajsi zamestnavatel sa so mnou nechce dohodnut na skonceni pracovneho pomeru dohodou. Chcel by som preto dat jednostrannu vypoved a odist do novej prace. Ako mam naformulovat vypoved a ake postihy mi hrozia zo strany terajsieho zamestnavatela? Pracujem u neho 6 rokov a v pracovnej zmluve mam len dvojmesacnu vypovednu lehotu.

Dakujem!
Rozviazať PP môžeš len zákonným spôsobom a to buď dohodou, ako si už uviedol, s ktorou zamestnávateľ nesúhlasí. Zostáva ti jediná možnosť a to tá, že dáš výpoveď podľa § 67.
Podľa § 62 ZP je výpovedná doba v tvojom prípade 2 mesiace. Ak ju podáš do konca mesiaca, tak výpovedná doba začne plynúť od 1.12.2011 a skončí 31.1.2012. T.z., že k novému zamestnávateľovi môžeš nastúpiť až 1.2.2012.
Pokús sa ešte zo zamestnávateľom porozprávať a dohodnúť na skončení PP podľa § 60 ZP - dohodou.


§ 62

(6) Ak výpoveď dáva zamestnanec, ktorého pracovný pomer u zamestnávateľa ku dňu doručenia výpovede trval najmenej jeden rok, výpovedná doba je dva mesiace.

(7) Výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede a skončí sa uplynutím posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca, ak tento zákon neustanovuje inak.

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
Tweety
10.11.11,10:23
Dobry den,

chcel by som poprosit o radu. NAsiel som si novu pracu, ale terajsi zamestnavatel sa so mnou nechce dohodnut na skonceni pracovneho pomeru dohodou. Chcel by som preto dat jednostrannu vypoved a odist do novej prace. Ako mam naformulovat vypoved a ake postihy mi hrozia zo strany terajsieho zamestnavatela? Pracujem u neho 6 rokov a v pracovnej zmluve mam len dvojmesacnu vypovednu lehotu.

Dakujem!
VD bude podľa ZP dvojmesačná. Ak máš v PZ bod o postihu za nezotrvanie v PP počas VD, tak ho zamestnáv. určite uplatní. Formulácia je jednoduchá. Text Výpoveď podľa §67 ZP. Týmto dávam výpoveď z PP uzavretého PZ dňa..... Meno , podpis, dátum.
martinage
10.11.11,10:31
A co keby som odisiel z prace este pred zacatim vypovednej lehoty, ak dam vypoved k 30.11.2011. Lebo do novej prace ma chcu 21.11.2011.
terezamaria
10.11.11,11:19
A co keby som odisiel z prace este pred zacatim vypovednej lehoty, ak dam vypoved k 30.11.2011. Lebo do novej prace ma chcu 21.11.2011.
Môžu Ti dávať absencie a krátiť zostatok dovolenky za každý deň absencie. Skús znovu osloviť vedúcich, aby Ťa pustili dohodou.
martinage
10.11.11,11:46
To sa snazim uz mesieac a bez viditelneho vysledku. A to ze mi bude kratit dovolenku, tak s tym som zmiereny.
KEJKA
10.11.11,12:37
ešte by ťa eventuálne mohli dať na súd, ak im predčasným a nezákonným spôsobom spôsobíš škodu.
martinage
10.11.11,19:31
To by som nepredpokladal, lebo aj moj sef ma toho dost za nechtami, a prave kvoli pracovnym podmienkam menim pracu.