Peter Duris
10.11.11,13:44
Dobry den,

chcem sa spytat ci by ste mi niekto neporadili s nadobudnutim autorskeho prava na system predaja v int. obchode.
Je mozne si aplikovat taketo autorske pravo na system predaja? Presnejsie ide o to ze mam nejaky system na predaj mojich produktov s tym ze sa este doplacaju potom priamo.Ztial som sa s podobnym niecim nestretol.Dalo by sa a to uplatnit nejake autorske pravo alebo patent alebo take nieco. Moc sa tomu nerozumiem.
Ak ako kde by som mal zacat?

Dakujem velmi pekne za kazdu radu.
BiznisWeb.sk
11.11.11,05:57
Atomer.sk
11.11.11,06:25
Hovoris o systeme predaja. Myslis pod tymto pojmom nejaku aplikaciu, alebo len nejaky sposob (postup) predaja?
Peter Duris
13.11.11,11:15
Mam namysli postup predaja aj s nasledovnym vyuzitim predavanej veci.Ale uz som sa bavil s jednym kolegom o tom a pravdepodobne to nepojde.A kedze sme este na slovensku tak to uz vobec nema vyznam.
Atomer.sk
13.11.11,11:19
No tak sposob (postup) predaja urcite nebude patentovatelny :-)
marjankaj
13.11.11,11:27
Mam namysli postup predaja aj s nasledovnym vyuzitim predavanej veci.Ale uz som sa bavil s jednym kolegom o tom a pravdepodobne to nepojde.A kedze sme este na slovensku tak to uz vobec nema vyznam.
A možno o ten tvoj systém ani nebude záujem.:rolleyes:
misomiso
13.11.11,11:43
Mam namysli postup predaja aj s nasledovnym vyuzitim predavanej veci.Ale uz som sa bavil s jednym kolegom o tom a pravdepodobne to nepojde.A kedze sme este na slovensku tak to uz vobec nema vyznam.

No to, ze sme na Slovensku by som v internetovom podnikani nevidel ako nejaky limit, mozno si si vsimol, ze internet nema hranice. Chyba bude asi niekde inde :).
profesional
30.12.11,19:29
Postup predaja je v podstate iba standardnym obchodnym tajomstvom. Takze ako taky nepoziva autorskopravnu ochranu. Poziva iba standardnu ochranu obchodneho tajomstva. Avsak ak niekto vymysli to iste tak nemas legalnu moznost ako zabranit tomu aby robil postup predaja tak ako ty.