c84
11.11.11,09:41
priklad:
mam excel subor kde su na ,,sheet1,, udaje. Na ,,sheet2,, je ,,hypelink,, na kolonku A v ,,sheet1,,
problem je ze ked dam ,,sort data,, na ,,sheet1,, tak mi to samozrejme sortuje kolonku A aj v sheet2, ale ja potrebujem aby to automaticky ,,sort(ovalo),, celu tabulku aj v ,,sheet2,,
tak aby k hodnote 1 bolo priradene vzdy 100 a k hodnote 2 bolo priradene 200 atd
vid prilozeny priklad.

Snad som problem akotak zrozumitelne popisal a pardon ze pouzivam anglicke vyrazy mam anglicky excel.
marjankaj
13.11.11,08:06
No tak ako si to napísal, by to po malej úprave mohlo ísť takto.
marjankaj
14.11.11,21:09
priklad:
mam excel subor kde su na ,,sheet1,, udaje. Na ,,sheet2,, je ,,hypelink,, na kolonku A v ,,sheet1,,
problem je ze ked dam ,,sort data,, na ,,sheet1,, tak mi to samozrejme sortuje kolonku A aj v sheet2, ale ja potrebujem aby to automaticky ,,sort(ovalo),, celu tabulku aj v ,,sheet2,,A ako TO má vedieť, ktorú tabuľku má sortovať v tom sheet2?:eek: A ešte k tomu automaticky?:confused:
tak aby k hodnote 1 bolo priradene vzdy 100 a k hodnote 2 bolo priradene 200 atd
vid prilozeny priklad.

Snad som problem akotak zrozumitelne popisal a pardon ze pouzivam anglicke vyrazy mam anglicky excel.
Príkaz SORT sa vzťahuje iba na jednu tabuľku. Nechcel by si takto jedným klikom vysortovať všetky tabuľký na všetkých sheetoch? Asi by si sa podivil výsledku.:rolleyes:
c84
18.01.12,12:36
Tak myslim ze s vysledkom by som sa vyrovnal. Kedze spravit sort na viacerych stranach sucasne sa zrejme neda, presunul som vsetky tabulky na jednu stranu, len je to trochu neprehladne ked je tam 100+ koloniek.
Proste mne islo o to ci tak ako sa da oznacit pole na triedenie na jednej strane ci sa to da spravit sucasne na viacerych.