lukino91
11.11.11,15:17
Dobrý deň, chcem odísť z práce k 1. 12. 2011 bez toho, aby mi zamestnávateľ dal 2-mesačnú výpoveď. Ak by sme sa náhodou nedohodli na tom, potrebujem odísť okamžite, aj za cenu absencie. Moja otázka znie, či u búdúceho zamestnávateľa nejako ovplyvní táto informácia v zápočtovom liste o spomínanej absencii.

Vopred ďakujem.
Tweety
11.11.11,14:18
Dobrý deň, chcem odísť z práce k 1. 12. 2011 bez toho, aby mi zamestnávateľ dal 2-mesačnú výpoveď. Ak by sme sa náhodou nedohodli na tom, potrebujem odísť okamžite, aj za cenu absencie. Moja otázka znie, či u búdúceho zamestnávateľa nejako ovplyvní táto informácia v zápočtovom liste o spomínanej absencii.

Vopred ďakujem. Určite.
lukino91
11.11.11,14:21
Určite.

Tak ešte spresním svoju otázku : Chcem vedieť, ako to ovplyvní mňa a zamestnávateľa.
Tweety
11.11.11,14:24
Tak ešte spresním svoju otázku : Chcem vedieť, ako to ovplyvní mňa a zamestnávateľa. Mať v práci absencie nie je nijakým kreditom pre zamestnanca, každý potencionálny zamestnávateľ si poriadne rozmyslí, či takého príjme.
lukino91
11.11.11,14:27
Takže riziko by bolo jedine pri nástupe? Počas práce to neovplyvňuje už žiadno? Alebo dá sa ešte aj inak vyriešiť náhly odchod z terajšej práce? Pretože ak dostanem 2 - mesačnú, prídem o budúcu prácu.
Tweety
11.11.11,15:05
Takže riziko by bolo jedine pri nástupe? Počas práce to neovplyvňuje už žiadno? Alebo dá sa ešte aj inak vyriešiť náhly odchod z terajšej práce? Pretože ak dostanem 2 - mesačnú, prídem o budúcu prácu. Samozrejme, že je, skús sa s terajším dohodnúť na skončení PP dohodou. Ak bude súhlasiť, odídeš k dátumu, ktorý určíš v dohode.