krispintin
11.11.11,23:23
PREČO:
Zatial som nenadobudol dostatok odvahy zadlzit sa a rozbehnut vlastne podnikanie, preto by som chcel realizovat svoje napady formou spolupráce s niekým, kto už vlastný biznis ma a nejde mu to celkom podla predstav, pripadne s niekym, kto zacina a nieje celkom zbehly. Myslim si, ze tymto sposobom to bude vyhodne pre obe strany.

Čo presne mám na mysli:

Mojou vasnou je dobre jedlo a kvalitna robota. Preferujem spolupracu v gastrobiznise, teda kaviaren, restauracia, bar, ci pub, ale rad sa porozpravam aj o inych typoch podnikania. Moje predstava vyzera tak, ze sa pozriem na vas biznis a ponuknem napady, ako jednotlive veci vylepsit. V praxi teda, ako priviest zakaznikov, ako vylepsit menu, pridat nove jedla alebo napoje, skvalitnit sluzby, ozivit prostredie, nakopnut reklamu a zrychlit biznis. Prilakat zakaznikov je predsa take jednoduche! Po debate o aplikacii tychto napadov ich samozrejme aj velmi rad zrealizujem a budem sa aktivne podielat aj na ich dodrziavani a vylepsovani. Chcem sa vyhnut eshopom a podnikaniu v IT, chcem co najmenej sediet, a co najviac makat, organizovat, budovat, vyrabat a predavat.

Čo zato chcem:
Kedze sa jedna o formu spoluprace, a ja sa podielam na zvysovaniu obratu a zisku, budem zato chciet podiel zo zisku, teda nejake to percento. Mojim zamerom je hlavne robit veci kvalitne a poctivo.

Za stretnutie a pokec nic nedate, ja sa rad porozpravam s hocikym, tak ma kludne kontaktujte. Lokalita Bratislava

Kontakt: 0908 529 932 alebo cmaranica[at]gmail.com
avalik
11.11.11,23:56
pekne :) ... aj mojou vasnou je dobre jedlo a kvalitna robota. tiez mam napady a vedela by som kecat inym do ich podnikania.

nepises nic o tvojom vzdelani a praxi - nejake tie referencie na vysledky tvojej prace by tiez bodli
pepsikova
12.11.11,05:23
Čo presne mám na mysli:

Mojou vasnou je dobre jedlo a kvalitna robota. Preferujem spolupracu v gastrobiznise, teda kaviaren, restauracia, bar, ci pub, ale rad sa porozpravam aj o inych typoch podnikania. Moje predstava vyzera tak, ze sa pozriem na vas biznis a ponuknem napady, ako jednotlive veci vylepsit. V praxi teda, ako priviest zakaznikov, ako vylepsit menu, pridat nove jedla alebo napoje, skvalitnit sluzby, ozivit prostredie, nakopnut reklamu a zrychlit biznis. Prilakat zakaznikov je predsa take jednoduche! Po debate o aplikacii tychto napadov ich samozrejme aj velmi rad zrealizujem a budem sa aktivne podielat aj na ich dodrziavani a vylepsovani. Chcem sa vyhnut eshopom a podnikaniu v IT, chcem co najmenej sediet, a co najviac makat, organizovat, budovat, vyrabat a predavat...



...ale krišpín...vieš, kolko takýchto behá po Slovensku a únii?..čo krásne píšu, ešte krajšie rozprávajú-ale nemajú odvahu?..ha, kto by sa s tebou chytil podnikať, stúpi do krásneho blata!..lebo ak vieš obkecávať, máš istotne aj dosť odvahy začať si sám...len treba chcieť!...a nevyužívať druhých...
..a ak by si toto naozaj myslel vážne, tak, ako píše Dara horevyššie, dáš na seba nejaké preferencie a nie len kecy!...
srska
12.11.11,05:39
doplním: a dávno máš v eu sieť rýchleho občerstvenia - krispin & rintintin
Indeed
12.11.11,06:43
Zajdi do basy za istým M.Č. odsudeným na doživotie.

On Ti poradí ako profitovať v pohostinskom a gastro biznise.
Dantess
12.11.11,06:52
Aha takže predpokladám, že niečo na štýl "áno šéfe". A aké máš teda skúsenosti a vzdelanie ?
Dáša_
12.11.11,07:03
Vieš, za tie roky, čo sa živím sama, zažila som kopec "kamarátov", ktorí mali úžasné nápady, ako vylepšiť moje podnikanie. Až do doby, kým si konečne nezačali niečo robiť a oni. Vtedy konečne zistili, prečo tie ich nápady v praxi nefungujú...

skúste dať jeho mail do googlu, svoju "hlavu" ponúka už dlhšie...
Heni
12.11.11,07:34
PREČO:
..... Prilakat zakaznikov je predsa take jednoduche! Po debate o aplikacii tychto napadov ich samozrejme aj velmi rad zrealizujem a budem sa aktivne podielat aj na ich dodrziavani a vylepsovani.

Čo zato chcem:
Kedze sa jedna o formu spoluprace, a ja sa podielam na zvysovaniu obratu a zisku, budem zato chciet podiel zo zisku, teda nejake to percento. Mojim zamerom je hlavne robit veci kvalitne a poctivo.

...

no, nie je prilákať ako prilákať zákazníka, neviem, či je to až také jednoduché, ale väčšina chce, aby tí zákazníci nielen prišli, ale aj nakúpili, a ešte k tomu u nich aj zostali, resp. stali sa stálymi ;)

a čo v opačnom prípade, teda, že tvoje rady nevyjdu, zisk či obrat sa nezvýši, vtedy čo? tiež si ochotný refundovať náklady, ktoré tvojim konaním (prerábaním či inou realizácou) vznikli?
prípadne sa podieľať na strate?
buchač
12.11.11,07:44
]PREČO:
[/B]
Zatial som nenadobudol dostatok odvahy zadlzit sa a rozbehnut vlastne podnikanie,
...PREČO...???
preto by som chcel realizovat svoje napady formou spolupráce s niekým
...PREČO...???
kto už vlastný biznis ma a nejde mu to celkom podla predstav
...PREČO...???
, pripadne s niekym, kto zacina a nieje celkom zbehly. Myslim si, ze tymto sposobom to bude vyhodne pre obe strany.
...PREČO...???

Čo presne mám na mysli:

Mojou vasnou je dobre jedlo a kvalitna robota. Preferujem spolupracu v gastrobiznise, teda kaviaren, restauracia, bar, ci pub, ale rad sa porozpravam aj o inych typoch podnikania.
...dôjdi ...pokecáme o tých iných činnostiach...podľa mojich predstavách ...
Moje predstava vyzera tak, ze sa pozriem na vas biznis a ponuknem napady, ako jednotlive veci vylepsit. V praxi teda, ako priviest zakaznikov, ako vylepsit menu, pridat nove jedla alebo napoje, skvalitnit sluzby, ozivit prostredie, nakopnut reklamu a zrychlit biznis. Prilakat zakaznikov je predsa take jednoduche! Po debate o aplikacii tychto napadov ich samozrejme aj velmi rad zrealizujem a budem sa aktivne podielat aj na ich dodrziavani a vylepsovani. Chcem sa vyhnut eshopom a podnikaniu v IT, chcem co najmenej sediet, a co najviac makat, organizovat, budovat, vyrabat a predavat.
...makaj , organizuj , vyrábaj a predávaj .......ale za vlastné ...

Čo zato chcem:

Kedze sa jedna o formu spoluprace, a ja sa podielam na zvysovaniu obratu a zisku, budem zato chciet podiel zo zisku, teda nejake to percento.
...moja taxa je 30 % mesačne ....ale ak dôjdem ja , bude to už 50 %...
Mojim zamerom je hlavne robit veci kvalitne a poctivo.
...bez urážky .......ale takých už tu bolo .....
Za stretnutie a pokec nic nedate, ja sa rad porozpravam s hocikym, tak ma kludne kontaktujte. Lokalita Bratislava Kontakt: 0908 529 932 alebo cmaranica[at]gmail.com
....

...ozaj ....a vieš , že sa mi páči aj Tvoja adresa na mail ..??????.....je taká primeraná k uvodnému príspevku , pekné načmáraný je ....;)
arizona
12.11.11,08:58
[QUOTE=krispintin;1892333].... Chcem sa vyhnut eshopom a podnikaniu v IT, chcem co najmenej sediet, a co najviac makat, organizovat, budovat, vyrabat a predavat.



Nejako si protirecis s tym, co chces a nechces robit...:eek::---
http://www.inzercia.sk/inzerat-AYA8701-spropagujeme-vas-web/

Ja tiez pochybujem, ze nejaky seriozny zaujemca by reagoval na nick "cmaranica", ci "vianocka"
lujza.j
12.11.11,09:06
ked si taký MOZOG počnáraný:D tak prečo už nemáš svoju prevádzku? podľa toho čo píšeš by si mal "prvomájové zástupy" ale inak treba ešte pootvárať toho veľa v lokalite BA, fakt to tu nie je na každom kroku.:---
Mila123
12.11.11,09:07
mňa by zaujímalo, čo v prípade poklesu tržieb? na koho triko to pôjde? iba na podnikateľove?????záruka žiadna????