Hartree-Fock
13.11.11,12:00
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tu niekto má skúsenosti s vybavovaním zbrojnej licencie typu A (vývoj a výroba zbraní alebo streliva). Najviac by ma zaujímalo, aké podmienky musí spĺňať budova, aby sa v nej mohla prevádzkovať daná činnosť. V mojom prípade vývoj a výroba nových energetických materiálov (v množstve neprekračujúcom 5 gramov/výrobná dávka) a špeciálneho streliva. Za odpovede vopred ďakujem.
lujza.j
13.11.11,12:14
Hartree-Fock
13.11.11,12:47
Preto sa pýtam, že to tam tiež nie je.
buchač
13.11.11,12:47
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tu niekto má skúsenosti s vybavovaním zbrojnej licencie typu A (vývoj a výroba zbraní alebo streliva). Najviac by ma zaujímalo, aké podmienky musí spĺňať budova, aby sa v nej mohla prevádzkovať daná činnosť. V mojom prípade vývoj a výroba nových energetických materiálov (v množstve neprekračujúcom 5 gramov/výrobná dávka) a špeciálneho streliva. Za odpovede vopred ďakujem.
K zvýraznenému ...


Add 1 - vrelo ,ale skutočne vrelo nedoporučujem ...
...poznám osobne len jedného na Slovensku , ktorý sa touto cestou dal ...;)
http://www.grandpower.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=111

Add 2 - neverím , že by si sa na trh prebojoval ...
...to by si iné značky musel pokoriť ..........a nielen tú slovenskú K 100 - ku ...
...to je cesta na vééééééľmi dlhú trať ...
...a o špeciálnom strelive ani nevravím ...


...len na margo ...strelci sú veľmi vyberaví .......prepytujem ( sorry za výraz ) ...nie každé hovno do ruky vezmú ...:---
buchač
13.11.11,12:54
Preto sa pýtam, že to tam tiež nie je.

.....jáááááj .....to je len základ .....

Ono je potrebné aj zákon preštudovať ..........................minimálne .......či .....????

Kua , TY chceš začať so zbraňami fungovať ..........a vieš vlastne , aký je rozdiel medzi pištoľou a revolverom ....ale medzi sapíkom a útočnou puškou ...........:confused::eek:
Hartree-Fock
13.11.11,19:00
Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.
pavol54
13.11.11,19:08
Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.
Nápad sa definuje v anotácii, a dokazuje sa nejakými vysvetleniami matematickými alebo chemickými vzorcami poprípade popisom, na to nepotrebuješ zbrojnú licenciu.
buchač
13.11.11,19:09
Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.

...ak máš fakt dobré nápady , vyondi sa Ty radšej na patentový úrad a radšej sa skús spojiť s Jarom Karacinom ........možno aj zarobíš ...;)