ajacik
24.01.06,19:42
Je po vianociach, ale my si ich ideme pripomenúť.
Idem sa pochváliť s mojim krásnym vianočným stromčekom. Dúfam, že sa ku mne pripojí aj niekto iný (aby to nevyzeralo, že sa chcem chváliť :D:D).
Medovníčky na stromčeku sú vlastnej výroby. Akurát boli tvrdšie, ale ved neboli na jedenie :p. Aspoň zostali.

Takže, sem s vašimi vianočnými výzdobami. Ak sa niekto pripojí, rada pridám aj ja ešte zopár foto.
Rada sa nechám inšpirovať pre další rok.
bredikova
24.01.06,19:03
Ten stromček je veľmi pekný. Ja až taký pekný nemám ale aj tak sa pochválim. treba si aj trochu oddýchnuť a relaxovať v tomto hektickom období. Lepšie fotky som nemala.

To to je stromček a pred ním môj synáčik.Ďalej náš štedrovečerný stôl a vianočný kaper (už hotový)
ajacik
24.01.06,19:17
mysím si, že sa vôbec nemáš za čo hanbiť. tvoj stromček je veľmi pekný.
ten kapor mohol byť zaujímavý. a aj kapustnice ste mali dosť :p.
opíšem ti môj pocit: ked vnídem do miestnosti, kde je stromček a sadnem si tam, tak som taká spokojná a šťastná (pokiaľ to situácia dovoľuje). neviem, či je to úchylka, ale fakt to so mnou robí divy.
bohužiaľ, treba počkať skoro 11 mesiacov :mee:
bredikova
24.01.06,19:25
To nebola kapustnica ale rybacia polievka. My robíme kapustnicu iba na nový rok. Musím sa priznať, že toho kapra robil manžel. Myslím si že počas vianoc je to všetko akési iné. Aj deti sú lepšie, len keby im to vydržalo. Asi je to v tom že je to raz za rok a tým je to vzácnejšie. Keby boli častejšie asi by zovšedneli. Takže sa tešme na tie budúce.
helas
24.01.06,19:26
Naš stromček ešte stoji, takže máme pohodu.Vždy ho skladáme až 31.januára.Slavíme pod nim ešte moje aj manželové narodeniny.Ale foto nemám.
bredikova
24.01.06,19:29
My ho dávame vždy okolo troch kráľov dole. Tak dlho som ho šete nemala. Ale počula som, že niektorí ho majú až do Veľkej noci.
ajacik
24.01.06,20:21
ja som skladala minulý týždeň. inak ho skladám okolo 15.januára. pokiaľ je stromček, tak sú vianoce. ked ho zložím, tak už je bežný rok. ale na druhej strane: stromček robím už na Mikuláša. To je radosti:o
janasv
29.01.06,13:10
A my sme si konecne /!!!/, po vsetkych provizoriach, kupili stromcek v Baumaxe vo vypredaji s 50 % zlavou a aj s ozdobami. :p:):p:):p:)
Uz len rozmyslam, ci neoslavime Cinsky novy rok, aby sme ho vyskusali...:D:D:D:p:p:D
liduska
16.12.06,17:53
Predávajú niekde umelé vianočné stromčeky také riedke ako boli voľakedy ?
LubicaN
16.12.06,19:00
My sme kúpili pred dvomi rokmi zo zásielkového katalógu Extra a prišiel nám pekný. 180 so šiškami, ak nájdem foto, priložím...

...tak našla som jednu fotku - z minulého roku... Len keby tie moje baby nezacláňali...

Teraz neviem, tá otázka mi vyznela tak, že chceš kúpiť riedky! :eek: Prečo?
učtovníčka
16.12.06,20:28
Také pekné baby by som brala za vnučky aj bez toho pekného stromčeka.
liduska
16.12.06,20:34
Máš krásne baby a oni zase krásne báby. Ten stromček naozaj chcem riedky, lebo mi sme doma mávali vždy smrek a neskôr zase umelý sme mali tiež taký riedky. Vo svojej rodine som mávala borovice a asi pred 7 rokmi sme kúpili tiež umelý, hustý. Ale to sú asi tie zážitky z detstva mne sa páčia tie stromky len riedke ale teraz to už asi také nedostať kúpiť.
Melnick
17.12.06,13:21
To je darček od Richarda pod vianočný stromček? Ako krásne nám upratal témy.

Ďakujeme Richard.:) :) :)
Paula
23.12.06,16:43
Môj stromček.....šťastné a veselé všetkým Vám poraďáčikom prajem :)
Lucy
23.12.06,17:01
Pauli, stromček je krásny a hlavne je určite neskutočne voňavý ;)

Šťastné a veselé :)
Viera.M.
23.12.06,18:47
My sme kúpili pred dvomi rokmi zo zásielkového katalógu Extra a prišiel nám pekný. 180 so šiškami, ak nájdem foto, priložím...

...tak našla som jednu fotku - z minulého roku... Len keby tie moje baby nezacláňali...

Teraz neviem, tá otázka mi vyznela tak, že chceš kúpiť riedky! :eek: Prečo?
Stromček vyzerá, že je krásny, ale tie Tvoje baby sú nádherné. Skutočne. Vyzerajú ako dvaja anjelikovia...
tiny77
26.12.06,15:24
....a toto je nas....
vonavy :p


Pokoj ľuďom dobrej vôle.
a aj tým druhým...
willma
27.12.06,17:40
tak prikladám aj ja ten náš aj s dárečkom
Ivana Š
27.12.06,19:53
Takto sa manželovi podarilo odfotiť náš vianočný stromček
camelfly
27.12.06,19:58
Takto sa manželovi podarilo odfotiť náš vianočný stromček
Ivanka, ten je moc krasny ;) a aj ten dolu co si pridala :)

PS: ako som pozerala aj horevyssie, su to moc nadherne stromceky
Ivana Š
27.12.06,19:59
:):):) :):):)
willma
27.12.06,20:14
Takto sa manželovi podarilo odfotiť náš vianočný stromček To stvárajútie rôzne scénické režimy v digitáloch. Aj ja mám zopár podobných záberov.
marči
27.12.06,22:02
A toto je náš...aj s našimi najväčšími darčekmi :) :) :)
lujza.j
02.11.11,18:38
zase uvažujem, že kúpim stromček v kochly.minulý rok som si tiež kúpila, dohodla som si aj uskladnenie-ubytovanie u kamošky na záhrade,len ked sa z toho vyklul o-eb,teda stromček zapichnutý bez koreňov v kochly:mad::mad: tak som bola rada, že sa mi ho vôbec podarilo vyhodiť.
chcem sa spýtať či ste už niekto kupovali takýto stromček v blízkosti BA a zostal aj po Vianociach funkčný,teda prežil, prípadne bol použitý aj na ďalšie Vianoce. /o možnosti kúpiť v B,alebo H, viem:)/
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/doplnky-dekoracie/219803/vyberame-vianocny-stromcek
KEJKA
02.11.11,21:47
ja som kúpila dva razy, pred troma rokmi a pred rokom.
Oba som po zime zasadila do záhrady a oba prežili.
Ten spred troch rokov je krásny, vyrástol, zmohutnel
ten spred roka je neduživý, dlho sme ho držali v tom kvetináči, takže sa spmätal až koncom leta.
Oba som kúpila pred nemenovaným supermarketom
obzerala som aj v H a B, ale mali tam upozornenie, že sa nehodí na presadenie do voľnej pôdy, tak som to ani neriskla a vďaka vyšie uvedenému odkazu už viem prečo.
lujza.j
03.11.11,21:16
dakujem.len ja plánujem nechať v kochly dať na dvor kamoške a potom zase si ho na dalšie vianoce ak bude funkčný zase použiť. ja som sa minulý rok chystala že kúpim v H alebo v B, ale potom u nás pri lidli predávali tak som kúpila a dopadla tak ako som napísala:(
alaya1
04.11.11,15:02
Mne minuly rok stromcek na stedry den spadol. Z nicoho nic sa zvalil na bok a bolo po nom.
Zvazujem novy umely stromcek, pozerala som na netre, no vsetky su tam pekne, len sa bojim, aby som nekupila nejaku metlu.
vysku by som chcela tak 160-180cm, nemate skusenost s konkretnym velmi hustym stromcekom z netu?
lujza.j
04.11.11,15:14
Mne minuly rok stromcek na stedry den spadol. Z nicoho nic sa zvalil na bok a bolo po nom.
Zvazujem novy umely stromcek, pozerala som na netre, no vsetky su tam pekne, len sa bojim, aby som nekupila nejaku metlu.
vysku by som chcela tak 160-180cm, nemate skusenost s konkretnym velmi hustym stromcekom z netu?

mám umelý nie z netu, ale z Poľska, je to imitácia borovice, je pekný hustý.keby som mala cestu tam, tak by som si asi kúpila tam, lebo po rokoch ked sa to rozkladá a skladá už to nie je čo bolo.
alaya1
04.11.11,17:15
mám umelý nie z netu, ale z Poľska, je to imitácia borovice, je pekný hustý.keby som mala cestu tam, tak by som si asi kúpila tam, lebo po rokoch ked sa to rozkladá a skladá už to nie je čo bolo.

Luiza, praveze sme mali ten posledny, ani nie 3 rocny z Polska. Dvojite konare, husty, ani velmi neopadaval. Ale asi bola vaha stromu velka na ten stojan, alebo neviem co. Polsky uz nechcem.
KEJKA
07.12.11,15:22
dnes som sa dozvedela o novinke - aspoň pre mňa
http://www.youtube.com/watch?v=knyDpmDlj0o

u nás som to nenašla, ani v ponuke dealxtreme - to by som však ani neriskla.
Viete, kde by sa to dalo kúpiť, resp. máte ho niekto?
alaya1
07.12.11,15:26
dnes som sa dozvedela o novinke - aspoň pre mňa
http://www.youtube.com/watch?v=knyDpmDlj0o

u nás som to nenašla, ani v ponuke dealxtreme - to by som však ani neriskla.
Viete, kde by sa to dalo kúpiť, resp. máte ho niekto?
toto myslim na USA-)
KEJKA
07.12.11,15:31
našla som na českej stránke, ale je čierny...............
lujza.j
20.11.15,19:40