cocker.ba
14.11.11,09:52
Dotycna osoba cca pred 10 rokmi neplatila pol roka socialne odvodyTento rok v lete na neho soc.poistovna (najvacssi bordel v tejto republike vobec) na neho poslala exekutora, voci ktorej sa okamzite odvolal, lebo podla jeho nazoru tu doslo k premlcaniu.Socialna poistovna exekuciu nezastavila, nakolko sa vyjadrila, ze v jeho pripade sa na neho premlcacia doba nevztahuje.Exekutor nasledne zablokoval ucty.Dotycna osoba sa odvolala voci exekucii a 4 mesiace cakala na vyjadrenie.To konecne prislo.Ake je pokracovanie? Skuste hadat.O par dni ho tu napisem.Len by som rad vedel, kto je podla vasho nazoru v prave-dotycna osoba, alebo socialna poistovna?
Este perlicka na zaver-socialna poistovna ma taky bordel, ze dokonca nebola schopna vyhladat platby za poslednych 1,5 roka, podla variabilneho symbolu a cisla uctu, a odvolavala sa na to, ze k dohliadaniu platieb potrebuje konstatny symbol!Ten vsak dotycna osoba nikdy neuvadzala, a i napriek tomu za posledne roky nikdy nebol problem tie platby dohladat.Mam dojem , ze niekopmu sa proste nechce dvihat zo stolicky svoju tlstu rit a nieco aj robit!
O soc. poistovni si uz roky myslim svoje...
Stanislav 1975
14.11.11,09:19
To nebude premlčané...
cocker.ba
09.03.12,12:14
omyl-je premlcane a sud ktory exekuciu povolil ju potom vyhlasil za nepripustnu...
tomino77
18.04.12,06:18
Zaujimalo by ma ako by to bolo pripade, ze poistne bolo zaplatene zamestnavatelom za mesiac marec 2008, ale v skutocnosti zamestnanec vobec nevedel o tom, ze bol vodec zamestnany a bol vedeny na UP ako UoZ. Zamestnanec vobec nepodpisoval ziadnu PZ ani Dohodu o VP. Az teraz sa na to prislo.

Tak ako to teda riesit? Dakujem