Jasmyna
15.11.11,12:47
Dobrý deň chcem sa opýtať dokedy je zamestnávateľ povinný mi zaslať výstupné doklady, či je nutné mu zasielať žiadosť a aké výstupné doklady mám požadovať v prípadnej žiadosti(potrebovala by som presný názov.)Ďakujem za pomoc:)
Mila123
15.11.11,11:51
potvrdenie o zamestnaní (zápočet rokov)....

potvrdenie o zrazenej a zaplatenej dani z príjmnu zo zálislej činnosti a funkčných požitkov.....

vrátiť originál - rodné listy detí, (napr. ak ste ich predložili na uplatenie nároku na DB , podľa § 33 daň. zákona)

podpísať ELDP

viac ma nenapadá....
Jasmyna
15.11.11,11:57
Ďakujem:)
ivuska1212
18.01.13,15:16
Dobry den, vsetky uvedene doklady zo zamestnania je povinny byvaly zamestnavatel poslat automaticky? Do kedy? Uz je od skoncenia pracovneho pomeru 2 tyzdne, a zatial neboli dorucene. Je treba si o ne pisomne poziadat?
Tweety
18.01.13,15:45
Dobry den, vsetky uvedene doklady zo zamestnania je povinny byvaly zamestnavatel poslat automaticky? Do kedy? Uz je od skoncenia pracovneho pomeru 2 tyzdne, a zatial neboli dorucene. Je treba si o ne pisomne poziadat?
Vystaviť a dať zamestnancovi doklady mu prikazuje priamo ZP, ale pourguj to. Spravidla sa doklady vystavujú hneď pri skončení PP alebo po spracovaní miezd.