Chloeeta
16.11.11,10:57
Viem, je tu vela takychto podobných tém, ale sú staré, a neaktuálne a z roku 2009 a pod.

Chodí tam niekto nakupovať? kedy je najlepšie vycestovať za nákupom?
Jedná sa mi hlavne o značkový tovar Adidas, Puma, NIke. Aky druh tovaru sa tam dá kupit, či su to značkové topánky, značkové kabely,
hovorím, hlavne sa mi jedná o tovar značky adidas.

Prosím poradte, nechce sa mi cestovat dve hodiny len tak na otočku..zbytočne a nič nekúpit.
pepsikova
16.11.11,10:18
...Adidas, Pumu a Nike by som kupovala jedine v značkovom obchode, kde im na stene visí certifikát o pravosti predávaného tovaru...inak to kúpiš aj u tinťonov u nás...
Chloeeta
16.11.11,10:47
Ja adidas kupujem len v značkovom obchode. Jedná sa mi o tovar, ktorý je lacnejší ako v obchodoch, a tento tovar sa dalej predáva. TZV. podpultový tovar. Chcem sa takemuto niečomu venovať aj ja. Preto sa pytam, ake su tam ceny, ak tam niekto chodí. Vela mojich známych taketo veci robí, obchoduje s napodobeninami, ale nikto Ti nechce povedat, odkial to majú. Viem o skladoch v MT, ZA atď. Len neviem, kde su konkrétne. Tak preto sa pytam, na tu ukrajinu. Lebo tam maju tieto veci pôvod..
pivko
16.11.11,12:27
Originály su na Ukraine o 50% drahšie ako u nás, lacnejšie su len tie falošné šmejdy , ktoré sa ti po pol roku rozpadnú na nohe.
pepsikova
16.11.11,14:46
Ja adidas kupujem len v značkovom obchode. Jedná sa mi o tovar, ktorý je lacnejší ako v obchodoch, a tento tovar sa dalej predáva. TZV. podpultový tovar. Chcem sa takemuto niečomu venovať aj ja. Preto sa pytam, ake su tam ceny, ak tam niekto chodí. Vela mojich známych taketo veci robí, obchoduje s napodobeninami, ale nikto Ti nechce povedat, odkial to majú. Viem o skladoch v MT, ZA atď. Len neviem, kde su konkrétne. Tak preto sa pytam, na tu ukrajinu. Lebo tam maju tieto veci pôvod....

...a nezisťovala si po známych, prečo ti nechcú povedať, odkiaľ to majú?..preto, lebo je to trestná činnosť...a s tou sa predsa nebudú chváliť...
Chloeeta
16.11.11,16:42
Jasne, to berem ze to je do istej miery trošku v rozpore so zákonom. Ale robí to vela ludi.
A nieze by to nechceli povedat, kvôli tomu, ze je to trestné, ale o to ide, ze je to prísne
strázeny obchod. Nesmu toho dodávatela oslovovať menom, nesmu mu volať, volá výlučne
len on, a to zakazdým z iného telefonu atď. Preto sa pytam, či to nahodou niekto nevie bližšie.
pepsikova
16.11.11,17:18
Jasne, to berem ze to je do istej miery trošku v rozpore so zákonom. Ale robí to vela ludi.
A nieze by to nechceli povedat, kvôli tomu, ze je to trestné, ale o to ide, ze je to prísne
strázeny obchod.(veľmi pene si to napísala,ale asi nevieš, aká je sadzba pri zistení tohoto prísne stráženého, trošku v rozpore so zákonom, podnikania) Nesmu toho dodávatela oslovovať menom, nesmu mu volať, volá výlučne
len on, a to zakazdým z iného telefonu atď. Preto sa pytam, či to nahodou niekto nevie bližšie...

..no trošku to asi nebude...bude to dosť!...a ak by tu aj niekto také niečo robil,nenapíše tu ...lebo ani tu sa trestná činnosť nerozširuje verejne...
arizona
16.11.11,17:25
Ja adidas kupujem len v značkovom obchode. Jedná sa mi o tovar, ktorý je lacnejší ako v obchodoch, a tento tovar sa dalej predáva. TZV. podpultový tovar. Chcem sa takemuto niečomu venovať aj ja. Preto sa pytam, ake su tam ceny, ak tam niekto chodí. Vela mojich známych taketo veci robí, obchoduje s napodobeninami, ale nikto Ti nechce povedat, odkial to majú. Viem o skladoch v MT, ZA atď. Len neviem, kde su konkrétne. Tak preto sa pytam, na tu ukrajinu. Lebo tam maju tieto veci pôvod..

Ani tvoji znami ti nechcu prezradit svoje zdroje a ty cakas, ze ti ich prezradia len tak verejne do eteru,cudzi ludia? :confused:
Chloeeta
16.11.11,19:32
Joooj, riešite tu, ako sa daju obísť rôzne zákony, uniky na daniach, a podobné veci, a toto Vám zrazu vadí?Kazdy
v tomto štate musí robit niečo, čo nieje košer so zákonom, pokial chce nejako prezit. A nepytam sa na zákony, čo
je legálne, a nelegálne. Moji známi mi to nepovedia, len kvôli tomu, zeby som im odobrala klientelu, a predávala veci napríklad za ešte lacnejšie. Toto je jeden jediný dôvod, prečo to neposuvaju dalej.. ale ked mi poradí niekto, cudzí, z iného miesta, tak mu neohrozím biznis. KOnkretne som z RK, ak ked mi niekto z KE poradí, ze odkial, čo a ako, tak mu klientov nemam šancu zobrať.
Ľubomír
17.11.11,09:58
Ja adidas kupujem len v značkovom obchode. Jedná sa mi o tovar, ktorý je lacnejší ako v obchodoch, a tento tovar sa dalej predáva. TZV. podpultový tovar. Chcem sa takemuto niečomu venovať aj ja. Preto sa pytam, ake su tam ceny, ak tam niekto chodí. Vela mojich známych taketo veci robí, obchoduje s napodobeninami, ale nikto Ti nechce povedat, odkial to majú. Viem o skladoch v MT, ZA atď. Len neviem, kde su konkrétne. Tak preto sa pytam, na tu ukrajinu. Lebo tam maju tieto veci pôvod..

Predávať falzifikáty značkového tovaru je trestné. Radšej sa venuj miečomu inému, ináč máš na krku kukláčov.
Ľubomír
17.11.11,10:00
Joooj, riešite tu, ako sa daju obísť rôzne zákony, uniky na daniach, a podobné veci, a toto Vám zrazu vadí?Kazdy
v tomto štate musí robit niečo, čo nieje košer so zákonom, pokial chce nejako prezit. A nepytam sa na zákony, čo
je legálne, a nelegálne. Moji známi mi to nepovedia, len kvôli tomu, zeby som im odobrala klientelu, a predávala veci napríklad za ešte lacnejšie. Toto je jeden jediný dôvod, prečo to neposuvaju dalej.. ale ked mi poradí niekto, cudzí, z iného miesta, tak mu neohrozím biznis. KOnkretne som z RK, ak ked mi niekto z KE poradí, ze odkial, čo a ako, tak mu klientov nemam šancu zobrať.

Asi nechápeš čo hovoríš.
janka1710
10.07.12,03:52
riešite to tu mimo témy......... ja chcem ísť zajtra na Ukrajinu.........už som dlho nebola..... ideme aj na trhy....... neviem ako sa dlho čaká na hraniciach.... bol tam teraz niekto?.......a čo kúpim podelím sa zajtra.....
janka1710
11.07.12,17:25
Dnes som bola na UA........ prechod cez hranice v pohode tam aj späť za pol hodinky sme boli vybavení...kurz slabý 9,80 hrivny........benzín 10,65hr. ...... ostatné veci tak ako stále ......mne sa zdá, že tak ako u nás .....ale je dobrý výber na jednom mieste..... sú tam aj pekné veci...... .dá sa pekne vybrať....ja som si kúpila kabelu addidas za 110 hr...11€...vybrala som si aj pekne šaty .... a drobnosti do auta....atď.
calysto
13.07.12,11:49
znackove veci z trhu su fejky :) rozpad po par tyzdnoch