ali8
16.11.11,15:54
dobry den vie mi niekto poradit ak si ja ako firma FO vezmem pozicku od inej firmy s.r.o. co to znamena v uctovnictve v jednej a druhej firme? v JÚ ja to zauctujem ako normalne do POZD? a ja ked som platcom dph vediem JÚ aj ztej pozicky musim odviest dph? prosim vie mi niekto poradit ohladom toho co vsetko to obnasa? dakujem.
Tweety
16.11.11,15:16
dobry den vie mi niekto poradit ak si ja ako firma FO vezmem pozicku od inej firmy s.r.o. co to znamena v uctovnictve v jednej a druhej firme? v JÚ ja to zauctujem ako normalne do POZD? a ja ked som platcom dph vediem JÚ aj ztej pozicky musim odviest dph? prosim vie mi niekto poradit ohladom toho co vsetko to obnasa? dakujem. Pôžička nemá nič spoločné s dph. Ak príjmeš pôžičku bude to PNZD.
ali8
16.11.11,15:21
Pôžička nemá nič spoločné s dph. Ak príjmeš pôžičku bude to PNZD.

a ked ju vratim VNZD vsak? takze mne tie peniaze nijak neovplyvnia prijem? toto som chcela vediet. a co sa tyka tej srocky je to takisto tak?
Tweety
16.11.11,15:25
a ked ju vratim VNZD vsak? Tak. takze mne tie peniaze nijak neovplyvnia prijem? Neovplyvnia ZD. toto som chcela vediet. a co sa tyka tej srocky je to takisto tak? ÁNo, len tam to prejde cez súvahový účet. V texte.