Aladina99
16.11.11,17:47
Ahojte,
Ja som sa rozviedla v Chorvatsku (manzel bol Chorvat)a teraz by som si rozvod chcela anulovat aj na Slovensku, pretoze sme mali aj slovensky sobasny list. Vie mi prosim Vas niekto poradit ktore dokumenty potrebujem podat. To som sa uz dozvedela, ze sa musim najprv obratit na sud v Bratislave s rozsudkom ktory som dostala v Chorvatsku a az ked mi ho sud v Bratislave uzna, potom mozem ist dalej.
Za akukolvek informaciu Vam vopred velmi pekne dakujem!
Mária27
17.11.11,09:02
zico82
18.01.14,12:01
skusal som ist na ten link, ale otvori sa mi len titulna stranka, mohi by ste mi poslat ten link este raz, alebo nejako inak navigovat ako sa dostat k tim informaciam, dakujem
Mária27
18.01.14,16:41
Daj si na tej stránke vyhľadať nadpis: Uznanie a výkon cudzieho rozhodnutia
bodliak
18.01.14,17:10
"teraz by som si rozvod chcela anulovat aj na Slovensku"

Si si istá, že chceš rozvod na Slovensku anulovať?
Potom sa nečuduj, ak dostaneš nepresné, zavádzajúce informácie.
erik555
18.01.14,18:23
Candice
19.01.14,07:39
Aké by boli dôsledky v prípade nelegalizácie rozsudku o rozvode, napríklad z dôvodu nedostatku peňazí na takýto úkon? Bol by dotyčný v zahraničí rozvedený, ale na Slovensku stále považovaný za ženatého / vydatú?
misoft
19.01.14,09:23
"Ahojte,
Ja som sa rozviedla v Chorvatsku (manzel bol Chorvat)a teraz by som si rozvod chcela anulovat aj na Slovensku, pretoze sme mali aj slovensky sobasny list. Vie mi prosim Vas niekto poradit ktore dokumenty potrebujem podat. To som sa uz dozvedela, ze sa musim najprv obratit na sud v Bratislave s rozsudkom ktory som dostala v Chorvatsku a az ked mi ho sud v Bratislave uzna, potom mozem ist dalej.
Za akukolvek informaciu Vam vopred velmi pekne dakujem! "
Dosť rozporuplné - chceš byť rozvedená, alebo nie?

Z tohto vyplýva, že sama nevieš, čo chceš.



Najskôr si to ujasni! Buď rozvedená, alebo nie!